Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
100 Hz

Torima KIDMIC-06 Müzik Sistemi Fiyatları

Torima KIDMIC-06 Beyaz RGB Astronot Figürlü Mikrofonlu Karaoke Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.237,82 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

1 1237.82
Torima KIDMIC-06 Beyaz RGB Astronot Figürlü Mikrofonlu Karaoke Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 1320.00
Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı Mikrofonlu Karaoke Astronot Figürlü Speaker Kıdmıc-06 Beyaz

Satıcı: Torima

1.452,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

3 1452.00
Torima KIDMIC-06 Beyaz RGB Astronot Figürlü Mikrofonlu Karaoke Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

1.488,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 sn önce

4 1488.00
Torima Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı Mikrofonlu Karaoke Astronot Figürlü Speaker Beyaz

Satıcı: Torima

1.584,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 1584.50
Torima Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı Mikrofonlu Karaoke Astronot Figürlü Speaker KIDMIC-06 Beyaz - Mic

Satıcı: Torima

1.667,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 1667.54
Torima Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı Mikrofonlu Karaoke Astronot Figürlü Speaker KIDMIC-06 Beyaz - Mic

Satıcı: Koza Teknomarket

2.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 2490.00
Torima Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı Mikrofonlu Karaoke Astronot Figürlü Speaker Beyaz

Satıcı: KOZA TEKNOMARKET

2.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 2790.00

Torima KIDMIC-06 Müzik Sistemi Fiyat Geçmişi

Torima KIDMIC-06 Müzik Sistemi Temel Özellikleri

Yok
1 adet
Yok
Var
100 Hz
En Yüksek Frekans:
10 KHz
Dahili Batarya:
Var

Torima KIDMIC-06 Müzik Sistemi Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Hassasiyet 115 dB
• En Düşük Frekans 100 Hz
• En Yüksek Frekans 10 KHz
• Toplam Güç (RMS) 10 W
• Güç (Uydu) 10 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz

Torima KIDMIC-06 Müzik Sistemi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.