Toplam Güç (RMS):
5 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
100 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz

Torima KTS-1682 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo USB TF Destekli Speaker KTS-1682 Yeşil

Satıcı: Torima | 2 yorum

657,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

1 657.04
Torima Kts-1682 Gri Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

572,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

2 572.00
Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo Usb Tf Destekli Speaker Kts-1682 Yeşil

Satıcı: Torima

572,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

3 572.00
Torima KTS-1682 Gri Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

604,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

4 604.50
Torima KTS-1682 Yeşil Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

604,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

5 604.50
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo USB TF Destekli Speaker Gri

Satıcı: Torima

650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 650.00
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo USB TF Destekli Speaker Yeşil

Satıcı: Torima

650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 650.00
Torima KTS-1682 Kırmızı Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 650.00
Torima KTS-1682 Yeşil Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Torima

650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

9 650.00
Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo USB TF Destekli Speaker KTS-1682 Kırmızı 604,50 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 614.5
Torima Bluetooth Hoparlör Nostaljik Radyo USB TF Destekli Speaker KTS-1682 Kırmızı

Satıcı: Torima | 2 yorum

657,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

11 657.04

Torima KTS-1682 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Torima KTS-1682 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

5 W
1 adet
Yok
Var
100 Hz
20 KHz
Dahili Batarya:
Var

Torima KTS-1682 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Hassasiyet 80 dB
• En Düşük Frekans 100 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 5 W
• Güç (Uydu) 5 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 1 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Micro-B
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Micro-B İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Mesafesi 10 m

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Var
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

Torima KTS-1682 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.