Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Uydu Sayısı:
1 adet
En Düşük Frekans:
80 Hz
En Yüksek Frekans:
15 KHz
Dahili Batarya:
Var

Torima Pluse 5 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Torima Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı Speaker PLUSE5 Beyaz

Satıcı: Torima | 3 yorum

1.262,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 1262.48
Torima Pluse5 Taşınabilir Rgb Ledli Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Torima

1.201,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 1201.20
Torima Pluse5 Taşınabilir Rgb Ledli Bluetooth Hoparlör Beyaz

Satıcı: Torima

1.201,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 1201.20
Torima Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı Speaker PLUSE5 Siyah

Satıcı: Torima | 3 yorum

1.262,48 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 1262.48
Torima PLUSE5 Taşınabilir Rgb Ledli Bluetooth Hoparlör Beyaz

Satıcı: Torima

1.269,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1269.45
Torima PLUSE5 Taşınabilir Rgb Ledli Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Torima

1.269,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 1269.45
Torima PLUSE5 Taşınabilir Rgb Ledli Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Torima

1.269,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

7 1269.45
Torima PLUSE5 Taşınabilir Rgb Ledli Bluetooth Hoparlör Beyaz

Satıcı: Torima

1.269,45 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

8 1269.45
Torima Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı Speaker Siyah

Satıcı: KOZA TEKNOMARKET

1.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 1290.00
Torima PLUSE5 Taşınabilir Rgb Ledli Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: TORİMA

1.365,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

10 1375
Torima PLUSE5 Taşınabilir Rgb Ledli Bluetooth Hoparlör Beyaz

Satıcı: TORİMA

1.365,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

11 1375
Torima PLUSE5 Taşınabilir Rgb Ledli Bluetooth Hoparlör Beyaz

Satıcı: Torima

1.365,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

12 1365.00
Torima PLUSE5 Taşınabilir Rgb Ledli Bluetooth Hoparlör Siyah

Satıcı: Torima

1.365,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

13 1365.00
Torima Bluetooth Hoparlör Rgb Işıklı Speaker Beyaz

Satıcı: KOZA TEKNOMARKET

1.649,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 1649.00

Torima Pluse 5 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Torima Pluse 5 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

Var
1 adet
80 Hz
15 KHz
Var

Torima Pluse 5 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• En Düşük Frekans 80 Hz
• En Yüksek Frekans 15 KHz
• Toplam Güç (RMS) 10 W
• Güç (Uydu) 10 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 6 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• Disk Oynatıcı Yok

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz
• Genişlik (Uydu) 105 mm
• Yükseklik (Uydu) 220 mm
• Derinlik (Uydu) 106 mm

Torima Pluse 5 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.