Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
80 Hz

Tribit StormBox Mini Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Tribit Stormbox Mini 12w 5.4 Bluetooth Hoparlör Yeşil yesil

Satıcı: revoteknoloji

1.315,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

1 1315.06
Tribit Stormbox Mini 12W Ipx7 Su Geçirmez 12 Saat Oynatma Süresi 5.4 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör - Mavi 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 2009
Tribit Stormbox Mini 12W Ipx7 Su Geçirmez 12 Saat Oynatma Süresi 5.4 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör - Yeşil 1.999,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 2009
Tribit Stormbox Mini 12W Ipx7 Su Geçirmez 12 Saat Oynatma Süresi 5.4 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: Revo Teknoloji | 12 yorum

2.149,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

4 2149.14
Tribit Stormbox Mini 12W Ipx7 Su Geçirmez 12 Saat Oynatma Süresi 5.4 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Yeşil

Satıcı: Revo Teknoloji | 12 yorum

2.149,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 2149.14
Tribit Stormbox Mini 12W Ipx7 Su Geçirmez 12 Saat Oynatma Süresi 5.4 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Revo Teknoloji

2.199,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 2199.10
Tribit Stormbox Mini 12W Ipx7 Su Geçirmez 12 Saat Oynatma Süresi 5.4 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Revo Teknoloji

2.199,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 2199.10
Tribit Stormbox Mini 12W IPX7 Su Geçirmez 12 Saat Oynatma Süresi 5.4 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Yeşil

Satıcı: Revo Teknoloji

2.253,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

8 2253.08
Tribit Stormbox Mini 12W IPX7 Su Geçirmez 12 Saat Oynatma Süresi 5.4 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: Revo Teknoloji

2.253,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 2253.08
Tribit Stormbox Mini 12W IPX7 Su Geçirmez 12 Saat Oynatma Süresi 5.4 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Yeşil

Satıcı: Revo Teknoloji

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 2499.00
Tribit Stormbox Mini 12W IPX7 Su Geçirmez 12 Saat Oynatma Süresi 5.4 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: Revo Teknoloji

2.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 2499.00
Tribit Stormbox Mini Plus 12W IPX7 Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Revo Teknoloji

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

12 2999.00
Tribit Stormbox Mini Plus 12W IPX7 Su Geçirmez Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Revo Teknoloji

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

13 2999.00

Tribit StormBox Mini Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Tribit StormBox Mini Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

Yok
1 adet
Yok
Var
80 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

Tribit StormBox Mini Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• En Düşük Frekans 80 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 12 W
• Güç (Uydu) 12 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 12 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.4
• Bluetooth Mesafesi 30 m

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Toza Dayanıklılık Var
• Suya Dayanıklılık Var
• IP Seviyesi (Su) IPX7
• Suya Dayanıklılık Türü Su Geçirmez
• Darbeye Dayanıklılık Var

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Mavi Yeşil
• Ağırlık 710 g
• Genişlik (Uydu) 91 mm
• Yükseklik (Uydu) 119 mm
• Derinlik (Uydu) 91 mm

Tribit StormBox Mini Bluetooth Hoparlör Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Muharrem A***** Profil Resmi

238 yorum

Muharrem A***** Epey kolay gelsin Tribit Stormbox Lava ürününü ekleyebilirmisiniz. Şimdiden teşekkürler.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 yıl önce
Epey Profil Resmi
Epey @Muharrem A***** https://www.epey.com/ses-sistemi/tribit-stormbox-lava.html
Faydalı (1) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 yıl önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.