Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

Tribit XSound Go Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Tribit Xsound Go 2x8W 24 Saat Oynatma Süresi Ipx7 Su Geçirmez Taşınabilir TWS Mavi Bluetooth Hoparlör 2.337,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

1 2347
Tribit XSound Go 2x8W 24 Saat Oynatma Süresi Ipx7 Su Geçirmez Taşınabilir TWS Bluetooth Hoparlör Kırmızı 2.337,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 2347
Tribit XSound Go 2x8W 24 Saat Oynatma Süresi Ipx7 Su Geçirmez Taşınabilir TWS Bluetooth Hoparlör Siyah 2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

3 2399.00
Tribit XSound Go 2x8W 24 Saat Oynatma Süresi Ipx7 Su Geçirmez Taşınabilir TWS Bluetooth Hoparlör Siyah 2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 2399.00
Tribit Xsound Go 2x8w 24 Saat Oynatma Süresi Ipx7 Taşınabilir Tws Bluetooth Hoparlör Kırmızı

Satıcı: Revo Teknoloji | 31 yorum

2.837,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

5 2837.14
Tribit Xsound Go 2X8w 24 Saat Oynatma Süresi Ipx7 Su Geçirmez Taşınabilir Tws Bluetooth Hoparlör Kırmızı

Satıcı: Revo Teknoloji

2.903,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 2903.10
Tribit Xsound Go 2X8w 24 Saat Oynatma Süresi Ipx7 Su Geçirmez Taşınabilir Tws Bluetooth Hoparlör Mavi

Satıcı: Elektro Sepeti

2.922,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 2922.00
Tribit XSound Go 2x8W 24 Saat Oynatma Süresi IPX7 Su Geçirmez Taşınabilir TWS Bluetooth Hoparlör Kırmızı

Satıcı: Revo Teknoloji

3.035,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 3035.08
Tribit Xsound Go 2x8w 24 Saat Oynatma Süresi Ipx7 Su Geçirmez Taşınabilir Tws Bluetooth Hoparlör Kırmızı

Satıcı: revoteknoloji

3.101,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 3101.06
Tribit Xsound Go Tws Bluetooth Hoparlör Siyah siyah

Satıcı: revoteknoloji

3.101,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 3101.06
Tribit XSound Go 2x8W 24 Saat Oynatma Süresi IPX7 Su Geçirmez Taşınabilir TWS Bluetooth Hoparlör Kırmızı

Satıcı: Revo Teknoloji

3.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

11 3199.00

Tribit XSound Go Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Tribit XSound Go Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

1 adet
Yok
Var

Tribit XSound Go Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Toplam Güç (RMS) 16 W
• Güç (Uydu) 16 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 24 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• Bluetooth Mesafesi 30 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Mavi
• Ağırlık 380 g
• Genişlik (Uydu) 175 mm
• Yükseklik (Uydu) 59 mm
• Derinlik (Uydu) 56 mm

Tribit XSound Go Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.