Toplam Güç (RMS):
5 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var

ttec Rock Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Ttec Rock Taşınabilir Kablosuz Bluetooth Hoparlör - Siyah

Satıcı: Stoklu Market | 31 yorum

472,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

1 472.91
Ttec Rock Ipx7 Dereceli Suya Ve Toza Dayanıklı Taşınabilir Bluetooth 5.0 Kablosuz Hoparlör

Satıcı: Stoklumarket

499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

2 499.90
Ttec Rock Ipx7 Dereceli Suya Ve Toza Dayanıklı Taşınabilir Bluetooth 5.0 Kablosuz Hoparlör

Satıcı: TEKNOPARK

539,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 539.00
Ttec Rock Taşınabilir Kablosuz Bluetooth Hoparlör - Siyah

Satıcı: TEKNOLOJİ BURDA | 31 yorum

559,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

24 dk önce

4 559.00
Ttec 2Bh10s Rock Ipx7 Dereceli Suya Ve Toza Dayanıklı Taşınabilir Bluetooth 5.0 Kablosuz Hoparlör

Satıcı: Stoklu Market

615,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 615.90
Ttec Rock Taşınabilir Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Stoklu Market

643,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 643.91
Ttec Rock Taşınabilir Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Satıcı: StokluMarket

664,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 664.91
Ttec 2BH10S Rock Ipx7 Dereceli Suya Ve Toza Dayanıklı Taşınabilir Bluetooth 5.0 Kablosuz Hoparlör

Satıcı: StokluMarket

636,91 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 646.91
Rock Ipx7 Dereceli Suya Ve Toza Dayanıklı Taşınabilir Bluetooth 5.0 Kablosuz Hoparlör

Satıcı: TEKNOLOJİ BURDA

783,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 783.20
Ttec Bluetooth Hoparlör Ses Bombası Rock Ipx7 Dereceli Suya Ve Toza Dayanıklı Taşınabilir Hoparlör

Satıcı: Teknoloji Burda

801,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 801.00
Ttec Bluetooth Hoparlör Ses Bombası Rock Ipx7 Dereceli Suya Ve Toza Dayanıklı Taşınabilir Hoparlör

Satıcı: TEKNOLOJİ BURDA

863,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 863.30
Ttec Bluetooth Hoparlör Ses Bombası Rock Ipx7 Dereceli Suya Ve Toza Dayanıklı Taşınabilir Hoparlör

Satıcı: Teknoparkta

890,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

12 900

ttec Rock Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

ttec Rock Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

5 W
1 adet
Yok
Var
Dahili Batarya:
Var

ttec Rock Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Mono
• Toplam Güç (RMS) 5 W
• Güç (Uydu) 5 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 13 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Micro-B
• USB Micro-B İşlevi Şarj Olma
• Diğer Bağlantılar AUX

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• Bluetooth Mesafesi 30 m
• NFC Yok

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Toza Dayanıklılık Var
• Suya Dayanıklılık Var
• IP Seviyesi (Su) IPX7
• Suya Dayanıklılık Türü Su Geçirmez

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 267 g
• Genişlik (Uydu) 108 mm
• Yükseklik (Uydu) 108 mm
• Derinlik (Uydu) 45 mm

ttec Rock Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.