Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var

Ultimate Ears Boom 4 Bluetooth Hoparlör (620 g) Fiyatları

Ultimate Ears Boom 4 Taşınabilir Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör, 360 Derece, 15 Saatlik Pil Ömürlü - Mavi

Satıcı: JetKlik

8.644,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 8644.00
Ultimate Ears Boom 4 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör, 360 Derece, 15 Saatlik Pil Ömürlü - Mavi

Satıcı: JetKlik | 1 yorum

8.965,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

2 8965.59
Ultimate Ears BOOM 4 Taşınabilir Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör, 360 Derece, 15 Saatlik Pil Ömürlü - Mavi

Satıcı: JetKlik

9.064,71 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 9064.71
Ultimate Ears BOOM 4 Taşınabilir Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör, 360 Derece, 15 Saatlik Pil Ömürlü - Mavi

Satıcı: JetKlik

9.086,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

4 9086.30
Ultimate Ears BOOM 4 Taşınabilir Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör, 360 Derece, Güçlü, Sürükleyici, Kristal Netliğinde Ses, 15 Saatlik Pil Ömürlü ve 45m Kullanım Mesafeli Batmaz Hoparlör, Lila

Satıcı: Amazon.com.tr

9.151,32 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

5 9161.32
Ultimate Ears BOOM 4 Taşınabilir Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör, 360 Derece, 15 Saatlik Pil Ömürlü -

Satıcı: JetKlik

9.382,59 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

6 9382.59
Ultimate Ears Boom 4 Taşınabilir Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör, 360 Derece, 15 Saatlik Pil Ömürlü - Pembe

Satıcı: JetKlik

10.603,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 10603.40
Ultimate Ears Boom 4 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör, 360 Derece, 15 Saatlik Pil Ömürlü - Mor

Satıcı: JetKlik

10.987,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

8 10987.75
Ultimate Ears BOOM 4 Taşınabilir Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör, 360 Derece, 15 Saatlik Pil Ömürlü - Mor

Satıcı: JetKlik

11.109,23 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 11109.23
Ultimate Ears BOOM 4 Taşınabilir Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör, 360 Derece, 15 Saatlik Pil Ömürlü - Siyah

Satıcı: JetKlik

11.135,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 11135.68
Ultimate Ears BOOM 4 Taşınabilir Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör, 360 Derece, Güçlü, Sürükleyici, Kristal Netliğinde Ses, 15 Saatlik Pil Ömürlü ve 45m Kullanım Mesafeli Batmaz Hopalör, Pembe

Satıcı: JetKlik

11.176,84 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

11 11186.84
Ultimate Ears BOOM 4 Taşınabilir Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör, 360 Derece, 15 Saatlik Pil Ömürlü -

Satıcı: JetKlik

11.498,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

12 11498.80

Ultimate Ears Boom 4 Bluetooth Hoparlör (620 g) Fiyat Geçmişi

Ultimate Ears Boom 4 Bluetooth Hoparlör Ürün Ailesi

Ultimate Ears Boom 4 Bluetooth Hoparlör (620 g) Temel Özellikleri

Yok
1 adet
Yok
Var
Dahili Batarya:
Var

Ultimate Ears Boom 4 Bluetooth Hoparlör (620 g) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 85 dB
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 15 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Mesafesi 45 m

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Mavi Kırmızı Mor
• Ağırlık 620 g
• Genişlik (Uydu) 73 mm
• Yükseklik (Uydu) 184 mm
• Derinlik (Uydu) 73 mm

Ultimate Ears Boom 4 Bluetooth Hoparlör (620 g) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.