Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var

Ultimate Ears WonderBoom 4 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Ultimate Ears Wonderboom 4 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör Siyah 984-001894

Satıcı: bitmeyenkartuşankara

6.354,54 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 6354.54
Ultimate Ears Wonderboom 4 Taşınabilir Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör, Büyük Bas Ve 360 Derece Ses - Pembe

Satıcı: JetKlik

6.186,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 6186.70
Ultimate Ears Wonderboom 4 Taşınabilir Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör, Büyük Bas Ve 360 Derece Ses - Mor

Satıcı: JetKlik

6.366,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 6366.80
Ultimate Ears Wonderboom 4 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör, Büyük Bas Ve 360 Derece Ses - Mor

Satıcı: JetKlik | 1 yorum

6.429,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

4 6429.55
Ultimate Ears WONDERBOOM 4 Taşınabilir Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör, Büyük Bas ve 360 Derece Ses - Mor

Satıcı: JetKlik

6.500,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

5 6500.64
Ultimate Ears WONDERBOOM 4 Taşınabilir Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör, Büyük Bas ve 360 Derece Ses - Mor

Satıcı: JetKlik

6.516,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

6 6516.12
Ultimate Ears WONDERBOOM 4 Taşınabilir Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör, Büyük Bas ve 360 Derece Ses -

Satıcı: JetKlik

6.728,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

7 6728.60
Ultimate Ears WONDERBOOM 4 Taşınabilir Su Geçirmez Bluetooth Hoparlör, Büyük Bas ve 360 Derece Ses -

Satıcı: JetKlik

6.728,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

8 6728.60
Logitech 984-001896 Ultimate Ear Wonderboom 4 Pembe Portable Bluetooth Hoparlör

Satıcı: JetKlik

7.313,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

9 7313.70

Ultimate Ears WonderBoom 4 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Ultimate Ears WonderBoom 4 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

Yok
1 adet
Yok
Var
Dahili Batarya:
Var

Ultimate Ears WonderBoom 4 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 87 dB
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 14 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Mesafesi 40 m

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Mavi Gri Pembe
• Ağırlık 420 g
• Genişlik (Uydu) 95 mm
• Yükseklik (Uydu) 104 mm
• Derinlik (Uydu) 95 mm

Ultimate Ears WonderBoom 4 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.