Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
60 Hz

W-King D8-1 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

W-KING D8-1 Bluetooth Hoparlör, 90W Ultra Bass Boombox, 40 Saat Çalma Süresi, IPX6 Suya Dayanıklı, Kablosuz Stereo TWS, Powerbank/TF/Aux/Bluetooth5.0/NFC, Ses Bombası

Satıcı: Desibela

7.172,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

1 7172.33
W-KING D8-1 Bluetooth Hoparlör, 90W Ultra Bass Boombox, 40 Saat Çalma Süresi, IPX6 Suya Dayanıklı, Kablosuz Stereo TWS, Powerbank/TF/Aux/Bluetooth5.0/NFC, Ses Bombası

Satıcı: Desibela

7.172,33 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 7172.33
W-KING D8-1 Ultra Bass Boombox 90W Kablosuz Stereo TWS Bluetooth Hoparlör

Satıcı: Desibela

7.394,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 7394.15
W-KING D8-1 Bluetooth Hoparlör, 90W Ultra Bass Boombox, 40 Saat Çalma Süresi, IPX6 Suya Dayanıklı, K

Satıcı: Desibela

7.394,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

4 7394.15
W-Kıng D8-1 Bluetooth Hoparlör, 90w Ultra Bass Boombox, 40 Saat Çalma Süresi, Ipx6 Suya Dayanıklı, Kablosuz Stereo Tws, Powerbank/Tf/Aux/Bluetooth5.0/Nfc, Ses Bombası - Siyah

Satıcı: DESİBELA | 3 yorum

7.481,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

5 7481.14
W-Kıng D8-1 Bluetooth Hoparlör, 90w Ultra Bass Boombox, 40 Saat Çalma Süresi, Ipx6 Suya Dayanıklı, Kablosuz Stereo Tws, Powerbank/Tf/Aux/Bluetooth5.0/Nfc, Ses Bombası - Yeşil

Satıcı: DESİBELA | 3 yorum

7.481,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

6 7481.14
W-King D8-1 Bluetooth Hoparlör, 90W Ultra Bass Boombox, 40 Saat Çalma Süresi, IPX6 Suya Dayanıklı, K

Satıcı: Desibela

7.750,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

7 7750.81
W-King D8-1 Bluetooth Hoparlör, 90W Ultra Bass Boombox, 40 Saat Çalma Süresi, IPX6 Suya Dayanıklı, K

Satıcı: Desibela

7.750,81 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

8 7750.81
W-KING D8-1 Bluetooth Hoparlör, 90W Ultra Bass Boombox, 40 Saat Çalma Süresi, IPX6 Suya Dayanıklı, Kablosuz Stereo TWS, Powerbank/TF/Aux/Bluetooth5.0/NFC, Ses Bombası

Satıcı: DESİBELA

8.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

9 8699.00
W-KING D8-1 Bluetooth Hoparlör, 90W Ultra Bass Boombox, 40 Saat Çalma Süresi, IPX6 Suya Dayanıklı, Kablosuz Stereo TWS, Powerbank/TF/Aux/Bluetooth5.0/NFC, Ses Bombası

Satıcı: DESİBELA

8.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

10 8699.00
D8-1 Ultra Bass Boombox 90W Kablosuz Stereo TWS Bluetooth Hoparlör 8.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

11 8699.00
D8-1 Ultra Bass Boombox 90W Kablosuz Stereo TWS Bluetooth Hoparlör 8.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

12 8699.00

W-King D8-1 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

W-King D8-1 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

Var
1 adet
Yok
Var
60 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

W-King D8-1 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 80 dB
• En Düşük Frekans 60 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 50 W
• Güç (Uydu) 50 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 40 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi Bağlantı PowerBank (5V/2A)
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• Bluetooth Mesafesi 30 m
• NFC Var
• Çoklu Bağlantı Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Yeşil
• Ağırlık 2.3 kg
• Genişlik (Uydu) 320 mm
• Yükseklik (Uydu) 121 mm
• Derinlik (Uydu) 118 mm

W-King D8-1 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.