Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Var
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
60 Hz

W-King D9-1 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

W-KING Subwoofer'lı Taşınabilir Yüksek Bluetooth Hoparlörler, 60W Dış Mekan Hoparlörleri Bluetooth Kablosuz Su Geçirmez Hoparlör, Derin Bas/40H/TF/AUX

Satıcı: desibela

6.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 7009
W-KING D9-1 Bluetooth Hoparlör, 60W Ultra Bass Boombox, 40 Saate Varan Çalma Süresi, IPX6 Suya Dayan

Satıcı: Desibela

7.649,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 7649.15
W-KING D9-1 Bluetooth Hoparlör 100W Boombox 40S Dinleme IPX6 Kablosuz Stereo TWS Ses Bombası Siyah

Satıcı: Desibela

7.649,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

3 7649.15
W-KING D9-1 Bluetooth Hoparlör 100W Boombox 40S Dinleme IPX6 Kablosuz Stereo TWS Ses Bombası Yeşil

Satıcı: Desibela

7.649,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

4 7649.15
W-Kıng D9-1 Bluetooth Hoparlör 100W Boombox 40S Dinleme Ipx6 Kablosuz Stereo Tws Ses Bombası Siyah

Satıcı: DESİBELA | 3 yorum

7.739,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

5 7739.14
W-Kıng D9-1 Bluetooth Hoparlör 100W Boombox 40S Dinleme Ipx6 Kablosuz Stereo Tws Ses Bombası Yeşil

Satıcı: DESİBELA | 3 yorum

7.739,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

6 7739.14
W-King D9-1 Bluetooth Hoparlör 100W Boombox 40S Dinleme IPX6 Kablosuz Stereo TWS Ses Bombası Yeşil

Satıcı: Desibela

8.018,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 8018.11
W-King D9-1 Bluetooth Hoparlör 100W Boombox 40S Dinleme IPX6 Kablosuz Stereo TWS Ses Bombası Siyah

Satıcı: Desibela

8.018,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 8018.11
W-King D9-1 100W Boombox 40S Bluetooth 5.0 Hoparlör siyah

Satıcı: desibela

8.045,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

9 8045.04
W-KING Subwoofer ile Taşınabilir Loud Bluetooth Hoparlörler, (100W Tepe) 60W Açık Hoparlör Bluetooth Kablosuz Su Geçirmez Hoparlör, Derin Bas/V5.0/40H Oynatma/Güç Bankası/TF Kartı/AUX/EQ, Parti, Ev

Satıcı: desibela

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

10 9009
W-KING D9-1 Bluetooth Hoparlör 100W Boombox 40S Dinleme IPX6 Kablosuz Stereo TWS Ses Bombası Yeşil

Satıcı: DESİBELA

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 8999.00
W-KING D9-1 Bluetooth Hoparlör 100W Boombox 40S Dinleme IPX6 Kablosuz Stereo TWS Ses Bombası Siyah

Satıcı: DESİBELA

8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 8999.00
D9-1 Boombox IPX6 Kablosuz Stereo TWS Ses Bombası Siyah Bluetooth Hoparlör 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 8999.00
D9-1 Boombox Su Geçirmez Stereo TWS Ses Bombası Bluetooth Hoparlör 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

14 9009
W-Kıng D9-1 Bluetooth Hoparlör 100W Boombox 40S Dinleme Ipx6 Kablosuz Stereo Tws Ses Bombası Siyah

Satıcı: ylmzhome

15.582,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

15 15582.60

W-King D9-1 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

W-King D9-1 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

Var
1 adet
Yok
Var
60 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

W-King D9-1 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 80 dB
• En Düşük Frekans 60 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 60 W
• Güç (Uydu) 60 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 40 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi Bağlantı PowerBank (5V/2A)
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar AUX MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.0
• Bluetooth Mesafesi 30 m
• NFC Var
• Çoklu Bağlantı Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Var
• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Yeşil
• Ağırlık 2.68 kg
• Genişlik (Uydu) 317 mm
• Yükseklik (Uydu) 191 mm
• Derinlik (Uydu) 110 mm

W-King D9-1 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.