Toplam Güç (RMS):
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Subwoofer:
Yok
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
50 Hz

W-King T9 Pro Müzik Sistemi Fiyatları

W-Kıng T9PRO Çift Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör 250W Işıklı Karaoke Partybox Ipx5 Kablosuz Ses Bombası Siyah

Satıcı: DESİBELA | 5 yorum

20.639,14 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 20639.14
W-KING T9PRO Çift Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör 250W Işıklı Karaoke Partybox IPX5 Kablosuz Ses Bombası Siyah

Satıcı: Desibela

20.399,15 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

2 20399.15
W-King T9PRO Çift Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör 250W Işıklı Karaoke Partybox IPX5 Kablosuz Ses Bombası Siyah

Satıcı: Desibela

21.383,11 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

3 21383.11
W-King T9 Pro Çift Mikrofonlu Bluetooth 5.3 Hoparlör siyah

Satıcı: desibela

21.454,94 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

4 21454.94
W-KING T9PRO Çift Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör 250W Işıklı Karaoke Partybox IPX5 Kablosuz Ses Bombası Siyah

Satıcı: DESİBELA

23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 23999.00
T9PRO Işıklı Karaoke Partybox IPX5 Kablosuz Ses Bombası Siyah Çift Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör 23.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 24009
W-Kıng T9pro Bluetooth Hoparlör 250W Partybox 24S Dinleme Işıklı Ipx5 Kablosuz Stereo Tws Ses Bombası Siyah

Satıcı: ylmzhome

25.045,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 25045.30
W-Kıng T9pro Çift Mikrofonlu Bluetooth Hoparlör 250W Işıklı Karaoke Partybox Ipx5 Kablosuz Ses Bombası Siyah

Satıcı: ylmzhome

30.054,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 30054.70

W-King T9 Pro Müzik Sistemi Fiyat Geçmişi

W-King T9 Pro Müzik Sistemi Temel Özellikleri

Yok
1 adet
Yok
Var
50 Hz
En Yüksek Frekans:
20 KHz
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

W-King T9 Pro Müzik Sistemi Özellikleri

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 120 dB
• En Düşük Frekans 50 Hz
• En Yüksek Frekans 20 KHz
• Toplam Güç (RMS) 120 W
• Güç (Uydu) 120 W
• Güç Kaynağı AC/DC
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 24 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 10 m
• NFC Yok
• Çoklu Bağlantı Var

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• Dahili Mikrofon Yok
• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah
• Ağırlık 8.8 kg
• Genişlik (Uydu) 275 mm
• Yükseklik (Uydu) 535 mm
• Derinlik (Uydu) 255 mm

W-King T9 Pro Müzik Sistemi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.