Toplam Güç (RMS):
5 W
Bağlantı:
Ses Çıkışı:
Uydu Sayısı:
1 adet
Wi-Fi:
Yok
Bluetooth:
Var
En Düşük Frekans:
60 Hz
En Yüksek Frekans:
22 KHz

Xenon Smart X6703 Bluetooth Hoparlör Fiyatları

Xenon Smart Kablosuz Bluetooth Stereo Hoparlör Rgb Işıklı 5w Tws Ipx7 Ses Bombası X6703 - Koyu Mavi

Satıcı: Xenon Smart | 2 yorum

1.289,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

1 1289.91
Xenon Smart Kablosuz Bluetooth Stereo Hoparlör Rgb Işıklı 5w Tws Ipx7 Ses Bombası X6703 - Lacivert

Satıcı: Xenon Smart | 2 yorum

1.289,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

2 1289.91
Xenon Smart Bluetooth Kablosuz Su Geçirmez IPX7 RGB TWS Stereo Hoparlör (Siyah-Turuncu) X6703

Satıcı: XenonSmart

1.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

3 1509.9
Xenon Smart Bluetooth Kablosuz Su Geçirmez IPX7 RGB TWS Stereo Hoparlör (Siyah-Beyaz) X6703

Satıcı: XenonSmart

1.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 1509.9
Xenon Smart Bluetooth Kablosuz Su Geçirmez IPX7 RGB TWS Stereo Hoparlör (Turuncu-Beyaz) X6703

Satıcı: XenonSmart

1.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

5 1509.9
Xenon Smart Taşınabilir Outdoor Bluetooth Hoparlör 5w Ipx7 Tws Stereo Speaker Rgb Ses Bombası (SİYAH-TRN) X6703

Satıcı: Xenon Smart

1.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 1499.90
Xenon Smart Taşınabilir Outdoor Bluetooth Hoparlör 5w Ipx7 Tws Stereo Speaker Rgb Ses Bombası (MAVİ-B) X6703

Satıcı: Xenon Smart

1.499,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

7 1499.90
Bluetooth Hoparlör, 5W, IPX7 Suya Dayanıklı, Stereo, RGB Ses Bombası (Turuncu) X6703

Satıcı: XenonSmart

1.499,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

8 1499.91
Bluetooth Hoparlör, 5W, IPX7 Suya Dayanıklı, Stereo, RGB Ses Bombası (Siyah-Beyaz) X6703_M1

Satıcı: XenonSmart

1.499,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

19 dk önce

9 1499.91

Xenon Smart X6703 Bluetooth Hoparlör Fiyat Geçmişi

Xenon Smart X6703 Bluetooth Hoparlör Temel Özellikleri

5 W
1 adet
Yok
Var
60 Hz
22 KHz
Toza Dayanıklılık:
Var
Suya Dayanıklılık:
Var
Dahili Batarya:
Var

Xenon Smart X6703 Bluetooth Hoparlör Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER GENEL ÖZELLİKLER

SES / GÜÇ BİLGİLERİ SES / GÜÇ BİLGİLERİ

• Ses Çıkışı Stereo
• Hassasiyet 80 dB
• En Düşük Frekans 60 Hz
• En Yüksek Frekans 22 KHz
• Toplam Güç (RMS) 5 W
• Güç (Uydu) 5 W
• Güç Kaynağı USB
• Dahili Batarya Var
• Pil ile Çalışma Süresi 3 saat

KABLOLU BAĞLANTILAR KABLOLU BAĞLANTILAR

• USB Var
• USB Tipi USB Type A USB Type-C
• USB Type-A İşlevi Medya Oynatıcı
• USB Type-C İşlevi Şarj Olma
• HDMI Yok
• Diğer Bağlantılar MicroSD / SD

KABLOSUZ BAĞLANTILAR KABLOSUZ BAĞLANTILAR

• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• Bluetooth Versiyonu 5.3
• Bluetooth Mesafesi 10 m

MULTİMEDYA MULTİMEDYA

• FM Radyo Yok
• Disk Oynatıcı Yok

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Toza Dayanıklılık Var
• Suya Dayanıklılık Var
• IP Seviyesi (Su) IPX7
• Suya Dayanıklılık Türü Su Geçirmez
• Darbeye Dayanıklılık Var

TASARIM TASARIM

Xenon Smart X6703 Bluetooth Hoparlör Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.