Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Satıcı: Amazon.com.tr
1.504,92 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯42 dk önceki fiyat
1 1504.92 Black&Decker Kx2001k-Xk Sicak Hava Tabancasi 2000WSatıcı: Usta El
1.607,21 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
2 1607.21 Black Decker Kx2001k Sıcak Hava TabancasıSatıcı: ardicyapimarket
1.819,05 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
3 1819.05 Black&Decker KX2001K-XK Sıcak Hava Tabancası 2000WSatıcı: USTA EL
1.941,00 TL + Kargo Siteye Git ❯1 saat önceki fiyat
4 1951 Black+Decker KX2001K-XK 2000W Sıcak Hava TabancasıSatıcı: Bin1Market
2.420,69 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
5 2420.69 Black&Decker Kx2001k Sicak Hava Tabancasi 2000 W Heat Gun + Kit Box 2.638,09 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯58 dk önceki fiyat
6 2638.09 Black+Decker KX2001K-XK 2000W Sıcak Hava TabancasıSatıcı: 7Kat
2.879,25 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯17 dk önceki fiyat
7 2879.25