Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Hava tabancası adet Steinel HL 1620 S, ısıtma tabancası 1600 Watt, iki Temperaturstufen (300 ° ve 500 °C), entegre termo sigorta, sıcak hava fönü için, küçülebilir, çözmek, parlatıcılar, 351106 Satıcı: onlinehirdavatci
3.604,79 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯6 dk önce
1 3614.79
Steinell Hl1620s Sıcak Hava Tabancası 1600W
Satıcı: onlinehırdavatcı
3.528,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯33 dk önce
2 3528.70
Steinel Sıcak Hava Tabancası HL1620S Satıcı: Evinizin_Atolyesi
4.990,00 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯8 dk önce
3 5000
STEINEL HL 1620 S Sıcak Hava Tabancası 1600 Watt Satıcı: Erenler Ticaret
12.100,44 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯34 dk önce
4 12100.44