Yorumları Sırala
- Faydalı
- Yeni
- Eski
Sponsorlu
Steinel 8192 sıcak hava tabancası HL 2020 E, 2200 W sıcak hava fön makinesi, LCD ekran, 80°-630°C, kalan ısı göstergesi, kaymaz, katlanır kutu Satıcı: onlinehirdavatci
8.811,70 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯19 dk önce
1 8821.7
Steinel Hl2020e Sıcak Hava Tabancası 2200W
Satıcı: onlinehırdavatcı
8.625,80 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
2 8625.80
Steinel Hl 2020 E Profesyonel Sıcak Hava Makinası (Plastik Kutu)
Satıcı: onlinehırdavatcı
9.344,60 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯48 dk önce
3 9344.60
Steinel Sıcak hava tabancası HL 2020 E çanta içinde, 9 mm redüktör başlığı, 2200 W sıcak hava fön makinesi, LCD ekran, 80°-630°C, mavi Satıcı: onlinehirdavatci
9.546,01 TL Ücretsiz Kargo Siteye Git ❯15 dk önce
4 9556.01