Kamera Türü:
Sensör Tipi:
Etkin Piksel:
Çıkış Yılı:
Ekran Boyutu:
Değiştirilebilir Objektif:
Yok
Harici Flaş Desteği:
Yok
Enstantane (Hızlı):

Fujifilm Instax mini LiPlay Plus Şipşak Fotoğraf Makinesi Fiyatları

Fujifilm Instax Mini Liplay Plus Hibrit Fotoğraf Makinesi Bej 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 14999.00
Fujifilm Instax Mini Liplay Plus Hibrit Fotoğraf Makinesi Lacivert 14.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

2 14999.00
Fujifilm Instax Mini Liplay Plus Hybrid Fotoğraf Makinesi Sand Beige

Satıcı: Desibela

15.273,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 15273.00
Fujifilm Instax Mini Liplay Plus Hybrid Fotoğraf Makinesi Midnight Blue - Mavi

Satıcı: HOBİ FOTO

16.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 16499.00
Fujifilm Instax Mini Liplay Plus Hybrid Fotoğraf Makinesi Sand Beige

Satıcı: HOBİ FOTO

16.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 16499.00
Fujifilm Instax Mini Liplay Plus Hybrid Fotoğraf Makinesi Sand Beige 18.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 18199.00
Fujifilm Instax Mini Liplay Plus Hybrid Fotoğraf Makinesi Midnight Blue 18.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 18199.00
Instax Mini Liplay Plus Hybrid Fotoğraf Makinesi Midnight Blue

Satıcı: Desibela

18.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 18199.00
Instax Mini Liplay Plus Hybrid Fotoğraf Makinesi Sand Beige

Satıcı: Desibela

18.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

9 18199.00
Fujifilm Instax Liplay Plus NV VN EX D Anlık Fotoğraf Makinesi Gece Mavisi 18.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

10 18599.00

Fujifilm Instax mini LiPlay Plus Şipşak Fotoğraf Makinesi Fiyat Geçmişi

Fujifilm Instax mini LiPlay Plus Şipşak Fotoğraf Makinesi Temel Özellikleri

Yok
Optik Zoom:
Yok

Fujifilm Instax mini LiPlay Plus Şipşak Fotoğraf Makinesi Özellikleri

SENSÖR SENSÖR

• Sensör Tipi CMOS
• Sensör Formatı 1/5 İnç
• Etkin Piksel 4.9 MP
• Genişletilmiş ISO (Düşük) 100
• Genişletilmiş ISO (Yüksek) 1600

POZLAMA & ÇEKİM POZLAMA & ÇEKİM

• Çekim Modları Program Yaratıcı Filtreler
• Pozlama Telafisi ± 2EV
• Görüntü Sabitleyici Yok
• Beyaz Dengesi Ayarları Otomatik
• Enstantane (Hızlı) 1/8000 sn
• Enstantane (Yavaş) 1/4 sn
• Dijital Zoom Yok
• Odaklama Özellikleri Tek Çekim AF

OBJEKTİF OBJEKTİF

FLAŞ FLAŞ

EKRAN & VİZÖR EKRAN & VİZÖR

• Ekran Var
• Ekran Boyutu 2.7 inç
• Ekran Teknolojisi LCD
• Ekran Pikseli 0.23 milyon
• Dokunmatik Ekran Yok
• Hareketli Ekran Yok
• Vizör Yok

VİDEO VİDEO

• Video Kaydı Yok

DEPOLAMA & PİL DEPOLAMA & PİL

• Dahili Hafıza Var
• Hafıza Kartı Desteği Var
• Hafıza Kartı Tipi microSD microSDHC
• Hafıza Kartı Maks. Kapasitesi 32 GB
• Çift Kart Yuvası Yok
• Pil Tipi Lityum
• Pil Özellikleri Şarj Edilebilir
• Pil Ömrü (Fotoğraf) 100 adet

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Mavi Bej
• Genişlik 82.5 mm
• Yükseklik 122.9 mm
• Derinlik 36.7 mm
• Ağırlık 255 g

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Suya Dayanıklılık Yok
• Toza Dayanıklılık Yok

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• GPS (Konum) Yok
• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• NFC Yok
• USB Var
• USB Tipi USB Micro-B
• HDMI Yok

DİĞER BİLGİLER DİĞER BİLGİLER

Fujifilm Instax mini LiPlay Plus Şipşak Fotoğraf Makinesi Yorumları (2 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Özkan B**** Profil Resmi

39 yorum

Özkan B**** Eklenen linklerin neredeyse hiçbiri Liplay Plus değil normal Liplay modeli
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla
1 ay önce
Epey Profil Resmi
Epey @Özkan B**** Güncellendi.
Faydalı (0) Faydalı Değil (0) Yanıtla - 1 ay önce
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.