Kamera Türü:
Değiştirilebilir Objektif:
Yok
Harici Flaş Desteği:
Yok
Enstantane (Hızlı):
Optik Zoom:
Yok

Polaroid Now+ Şipşak Fotoğraf Makinesi Fiyatları

Polaroid Now+ Generation 3 - Coral

Satıcı: Haydi İste

8.003,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

1 8003.08
Polaroid Now+ Generation 3 - Coral

Satıcı: HAYDİ İSTE

8.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 8199.00
Polaroid Now+ Generation 3 - White

Satıcı: Novafotograf

8.438,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

3 8438.03
Polaroid Now+ Gen 3 Beyaz + Color Film Bundle (8 film)

Satıcı: Haydi İste

8.463,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

4 8463.08
Polaroid Now+ Generation 3 - White - Beyaz

Satıcı: KARACASULU

8.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 8699.00
Now+ Generation 3 Beyaz Şipşak Fotoğraf Makinesi 8.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 8709
Polaroid Now+ Gen 3 Anlık Fotoğraf Makinesi - White

Satıcı: Nova Fotoğraf

8.788,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 8788.70
Polaroid Now+ Gen 3 + Renkli Film Bundle 8 Film beyaz

Satıcı: haydiiste

8.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 8899.00
Polaroid Now+ Generation 3 Anlık Fotoğraf Makinesi Coral 8.909,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 8909.00
Polaroid Now+ Generation 3 Fotograf Makinesi turuncu

Satıcı: mediamarkt

8.910,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 8910.00
Polaroid Now+ Generation 3 Anlık Fotoğraf Makinesi Beyaz 8.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 8999.00
Polaroid Now+ Generation 3 - Siyah - Beyaz

Satıcı: Njoy Online

10.528,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

12 10528.83
Polaroid Now+ Genaration 2 Yeşil Fotoğraf Makinesi

Satıcı: ANTREPO

13.765,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

13 13765.50

Polaroid Now+ Şipşak Fotoğraf Makinesi Fiyat Geçmişi

Polaroid Now+ Şipşak Fotoğraf Makinesi Özellikleri

POZLAMA & ÇEKİM POZLAMA & ÇEKİM

• Çekim Modları Otomatik
• Pozlama Telafisi Otomatik
• Görüntü Sabitleyici Yok
• Beyaz Dengesi Ayarları Otomatik
• Enstantane (Hızlı) 1/200 sn
• Enstantane (Yavaş) 30 sn
• Dijital Zoom Yok
• Odaklama Özellikleri Otomatik

OBJEKTİF OBJEKTİF

FLAŞ FLAŞ

• Yerleşik Flaş Var
• Harici Flaş Desteği Yok
• Flaş Modları Otomatik

EKRAN & VİZÖR EKRAN & VİZÖR

• Ekran Yok
• Vizör Var
• Vizör Tipi Optik

VİDEO VİDEO

• Video Kaydı Yok

DEPOLAMA & PİL DEPOLAMA & PİL

• Dahili Hafıza Yok
• Hafıza Kartı Desteği Yok
• Pil Tipi Lityum
• Pil Özellikleri Şarj Edilebilir

TASARIM TASARIM

• Renk Seçenekleri Siyah Beyaz Yeşil
• Genişlik 112 mm
• Yükseklik 96 mm
• Derinlik 150 mm
• Ağırlık 452 g

FİZİKSEL DAYANIKLILIK FİZİKSEL DAYANIKLILIK

• Suya Dayanıklılık Yok
• Toza Dayanıklılık Yok

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

• GPS (Konum) Yok
• Wi-Fi Yok
• Bluetooth Var
• NFC Yok
• USB Var
• USB Tipi USB Type-C
• HDMI Yok

DİĞER BİLGİLER DİĞER BİLGİLER

Polaroid Now+ Şipşak Fotoğraf Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.