Kamera Türü:
Değiştirilebilir Objektif:
Yok
Harici Flaş Desteği:
Yok

Polaroid Now Şipşak Fotoğraf Makinesi Fiyatları

Polaroıd Now Generatıon 2 -Vıntage Whıte - Beyaz

Satıcı: AKCAN Teknoloji

5.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

1 5499.00
Polaroid Now Generation 3 - Sarı

Satıcı: Trendyol

5.671,63 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 5671.63
Polaroid Now Generation 3 - Coral

Satıcı: Trendyol

5.704,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 5704.20
Polaroid Now Generation 2 - Vintage White

Satıcı: Novafotograf

5.722,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

4 5722.03
Polaroid Now Generation 3 - Sarı

Satıcı: EMC Bilişim ve Teknoloji

5.896,68 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 5896.68
Polaroid Now Generation 3 Sarı Anında Fotoğraf Makinesi (npol9158) 5.942,75 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

6 5942.75
Polaroid Now Generation 3 Coral Renkli Film Formatında Kompakt Gövdeli Analog Fotoğraf Deneyimi

Satıcı: Gelecek Evimde | 1 yorum

6.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

7 6499.00
Polaroid Now Gen 3 Black + Color Film Bundle 6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 6799.00
Polaroid Now Gen 3 Anlık Fotoğraf Makinesi Beyaz + Color Film Bundle 6.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 6799.00
Polaroid Now Gen 3 Fotograf Makinesi + Renkli Film Bundle 8 Film koyu-gri

Satıcı: mediamarkt

6.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

10 6800.00
Polaroid Now Gen 3 Siyah + Color Film Bundle (8 film)

Satıcı: MEDIAMARKT

6.800,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

11 6800.00
Polaroid Now Generation 3 Anlık Fotoğraf Makinesi, Siyah

Satıcı: ARAS FOTO

6.985,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

12 6995
Polaroid Now Generation 3 - Siyah

Satıcı: HAYAT ELEKTRONİK

7.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

13 7499.00
Polaroid Now Gen 3 Şipşak Fotoğraf Makinesi - Yellow

Satıcı: Nova Fotoğraf

7.576,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 7576.30
Polaroid Now Generation 3 Pebble White - Beyaz

Satıcı: murat azaklı fotoğraf malzemeleri

7.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

15 7599.00
Now Generation 3 Siyah Şipşaf Fotoğraf Makinesi 7.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

16 7809
Polaroid EB Now Generation 2 Black - Golden Moments

Satıcı: ARAS FOTO

7.831,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

17 7841
Polaroid Now Generation 3 Pebble White + Color Film Bundle (8 Poz) Anında Fotoğraf Makinesi Seti 8.211,55 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

18 8211.55
Polaroid Now Genaration 2 Siyah Beyaz Fotoğraf Makinesi

Satıcı: ANTREPO

8.540,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

19 8540.50
Polaroid Now Generation 3 Fotoğraf Makinesi sari

Satıcı: mediamarkt

8.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

20 8600.00
Polaroid EB Now Generation 2 Black Golden Moments Film

Satıcı: ANTREPO

13.192,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

21 13192.00

Polaroid Now Şipşak Fotoğraf Makinesi Fiyat Geçmişi

Polaroid Now Şipşak Fotoğraf Makinesi Özellikleri

POZLAMA & ÇEKİM POZLAMA & ÇEKİM

• Odaklama Özellikleri Otomatik

OBJEKTİF OBJEKTİF

FLAŞ FLAŞ

• Yerleşik Flaş Var
• Harici Flaş Desteği Yok
• Flaş Modları Otomatik

EKRAN & VİZÖR EKRAN & VİZÖR

• Ekran Yok
• Vizör Var
• Vizör Tipi Optik

DEPOLAMA & PİL DEPOLAMA & PİL

• Pil Özellikleri Şarj Edilebilir

TASARIM TASARIM

BAĞLANTILAR BAĞLANTILAR

DİĞER BİLGİLER DİĞER BİLGİLER

Polaroid Now Şipşak Fotoğraf Makinesi Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.