Havuz Tipi:
Su Kapasitesi:
Ürün Malzemesi:
Vinil
Şişirme Pompası:
Yok
Tahliye Vanası:
Var
Yükseklik:
43 cm
Genişlik:
152 cm

Bestway 51080 Şişme Çocuk Havuzu Fiyatları

Bestway 51080 152x43 cm Metalik Uzay Gemisi Şişme Havuz

Satıcı: indirgetir

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 999.00
Bestway 51080,Mega Gri Metalik Uzay Gemisi Şişme Havuzu-152x43cm

Satıcı: Sole Shopping

1.079,91 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 1079.91
Şişme Havuz Metalik 152 x 43 CM Bestway 51080 Çok Renkli

Satıcı: bestoutdoor

1.139,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 1139.70
Bestway 51080 Büyük Metalik Uzay Gemisi Şişirilebilir Havuzu 152X43 Cm

Satıcı: Güldüren Fiyatlar

1.166,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

4 1166.70
Bestway 51080, Büyük Boy Gri Metalik Uzay Gemisi Şişme Havuzu (152x152x43cm)

Satıcı: Soleshopping

1.165,90 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

5 1175.9
Şişme Havuz Metalik 152 x 43 CM Bestway 51080 Çok Renkli

Satıcı: SoleShopping

1.322,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 1322.31
Bestway Şişme Havuz Metalik 152cm X 43cm Bestway 51080

Satıcı: Bestway Outdoor

1.280,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

15 dk önce

7 1290
BESTWAY Şişme Havuz Metalik 152CM x 43CM 51080, MURAT15198

Satıcı: SG SANAL MAĞAZACILIK

1.379,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

8 1389.9
Bestway 51080 Metalik Uzay Gemisi Şekilli Havuz, 157 x 41 cm, Gri

Satıcı: SG SANAL MAĞAZACILIK

1.399,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

9 1409.9
Bestway Şişme Havuz 152X43 Cm Metalik Giri

Satıcı: Upsi Toys

1.521,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 1521.90

Bestway 51080 Şişme Çocuk Havuzu Fiyat Geçmişi

Bestway 51080 Şişme Çocuk Havuzu Temel Özellikleri

Vinil
Yok
Var
43 cm
152 cm

Bestway 51080 Şişme Çocuk Havuzu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Havuz Tipi Çocuk Havuzu
• Ürün Malzemesi Vinil
• Su Kapasitesi 512 L
• Tahliye Vanası Var
• Şişirme Pompası Yok

TASARIM

• Havuz Şekli Dairesel
• Hava Kanalı 3
• Renk Seçenekleri Gri
• Genişlik 152 cm
• Yükseklik 43 cm

Bestway 51080 Şişme Çocuk Havuzu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.