Havuz Tipi:
Su Kapasitesi:
Ürün Malzemesi:
Vinil
Şişirme Pompası:
Yok
Tahliye Vanası:
Var
Yükseklik:
46 cm
Uzunluk:
157 cm
Genişlik:
157 cm

Bestway 51117 Şişme Çocuk Havuzu Fiyatları

Bestway 4 Bogumlu Havuz 157x46cm

Satıcı: SEKA TREND

895,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 895.00
Bestway 51117, 4 Boğum, Şişme Aile ve Çocuk Havuzu (157x46 cm)

Satıcı: SEKA TREND

895,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 895.00
Bestway Şişme Çocuk Havuzu 157cm Çap 51117 Çok Renkli

Satıcı: bestoutdoor

930,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 930.90
Bestway Şişme Çocuk Havuzu 157Cm Çap 51117

Satıcı: Bestway Shop

1.016,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

4 1016.50
Bestway Şişme Çocuk Havuzu 157cm çap 51117

Satıcı: Bestway Outdoor

1.050,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1060
Bestway 51117 Dört Halkalı Renkli Şişme Havuz 157 X 46 Cm Çocuk Havuzu

Satıcı: Güldüren Fiyatlar

1.124,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 1124.40
Bestway Şişme Çocuk Havuzu 51117

Satıcı: BestOutdoor

1.150,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 sn önce

7 1160
Bestway 51117 Renkli 4 Halkalı Şişme Havuz 157x46 CM Çok Renkli

Satıcı: Hepsibendeki

1.305,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 1305.00
Bestway 51117 4 Boğum Şişme Aile ve Çocuk Havuzu, 157x46 cm, Renkli

Satıcı: SG SANAL MAĞAZACILIK

1.349,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

9 1359.9
BESTWAY ŞİŞME HAVUZ 4 BÖLMELİ 157X46CM NO51117 3422

Satıcı: Hepsibende

1.500,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 1510

Bestway 51117 Şişme Çocuk Havuzu Fiyat Geçmişi

Bestway 51117 Şişme Çocuk Havuzu Temel Özellikleri

Vinil
Yok
Var
46 cm
157 cm
Ağırlık:
2 kg

Bestway 51117 Şişme Çocuk Havuzu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Havuz Tipi Çocuk Havuzu
• Ürün Malzemesi Vinil
• Su Kapasitesi 522 L
• Tahliye Vanası Var
• Şişirme Pompası Yok

TASARIM

• Havuz Şekli Dairesel
• Hava Kanalı 4
• Renk Seçenekleri Çok Renkli
• Genişlik 157 cm
• Yükseklik 46 cm
• Uzunluk 157 cm
• Ağırlık 2 kg

Bestway 51117 Şişme Çocuk Havuzu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.