Havuz Tipi:
Su Kapasitesi:
Ürün Malzemesi:
Vinil
Şişirme Pompası:
Yok
Tahliye Vanası:
Var
Yükseklik:
51 cm
Uzunluk:
201 cm
Genişlik:
150 cm

Bestway 54005 Şişme Aile Havuzu Fiyatları

Bestway 54005 200x146x48 cm Dikdörtgen Büyük Şişme Havuz

Satıcı: indirgetir

1.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

1 1349.00
Bestway Dikdörtgen Büyük Aile Havuzu 54005 200 X 146 X 48 Cm Lacivert

Satıcı: indirgetir

1.379,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 1379.00
Bestway Şişme Aile Havuzu 200x146x48cm 54005

Satıcı: BuluttaBul

1.478,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

3 1478.13
Bestway Büyük Dikdörtgen Aile Havuzu (201x150x51cm)-54005

Satıcı: SG SANAL MAĞAZACILIK

1.587,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 1597.89
Bestway 54005 200x146x48 cm Dikdörtgen Büyük Şişme Havuz

Satıcı: SEKA TREND

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 1599.00
Bestway 54005 Büyük Boy Şişme Havuz 201 X 150 X 51 Cm

Satıcı: Güldüren Fiyatlar

1.631,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

6 1631.70
Dikdörtgen Mavi Aile Havuzu 200X146x48 54005

Satıcı: BuluttaBul

1.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

7 1699.00
Bestway Şişme Aile Havuzu 200x146x48cm 54005

Satıcı: Bestway Outdoor

1.690,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 1700
Bestway 54005 Dikdörtgen Aile Havuzu, 201 x 150 x 51 cm, Yeşil

Satıcı: MAVİ ONLİNE TİCARET

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

9 3009
Bestway Dikdörtgen Büyük Aile Havuzu 54005, 200 x 146 x 48 cm, Mavi

Satıcı: MAVİ ONLİNE TİCARET

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

10 3009

Bestway 54005 Şişme Aile Havuzu Fiyat Geçmişi

Bestway 54005 Şişme Aile Havuzu Temel Özellikleri

Vinil
Yok
Var
51 cm
201 cm
150 cm
Ağırlık:
9 kg

Bestway 54005 Şişme Aile Havuzu Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Havuz Şekli Dörtgen
• Hava Kanalı 2
• Renk Seçenekleri Mavi Turkuaz
• Genişlik 150 cm
• Yükseklik 51 cm
• Uzunluk 201 cm
• Ağırlık 9 kg

Bestway 54005 Şişme Aile Havuzu Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.