Ürün Tipi:
Kullanım Tipi:
Kadife/Flokaj Doku:
Var
Baş Desteği/Yastık:
Yok
Şişirme Yöntemi:
Uzunluk:
191 cm
Genişlik:
99 cm
Yükseklik:
25 cm

Intex 64757 Tek Kişilik Şişme Yatak Fiyatları

Şişme Kamp Yatağı - Intex - Tek Kişilik XL - 99cm (64757)

Satıcı: hepeğitim | 247 yorum

1.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 saat önce

1 1200.00
Intex 64757 Dura Beam Tek Kişilik Şişme Yatak

Satıcı: ArenaStore

1.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 1100.00
64757 Intex Fiber-tech Klasik Yatak 99x191x25 CM Lacivert

Satıcı: Hepeğitim

1.235,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

3 1235.00
İntex 64757 Tek Kişilik Şişme Kamp Yatağı 99x191x25

Satıcı: Hepeğitim

1.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 1300.00
64757 Intex Fiber-tech Klasik Yatak 99x191x25 CM Lacivert

Satıcı: civil

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 1399.00
Intex 64757 Tek Kişilik Şişme Yatak, Pompa Hediyeli, 99x191x25 cm, Kamp Yatağı, Lacivert

Satıcı: Hepsi Lazım

1.599,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

13 dk önce

6 1609
Nidage Tek Kişilik Intex Dura-Beam Tek Kişilik Ev Kamp Şişme Yatak Lacivert + Şişirme Pompası - 64757 Pomp

Satıcı: Gülfü Group

1.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 saat önce

7 1650.00
Şişme Kamp Yatağı - Intex - Tek Kişilik Xl - 99Cm (64757)

Satıcı: Argeus Kamp ve Doğa Sporları

1.844,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

8 1844.60
İntex 64757 Tek Kişilik Şişme Kamp Yatağı 99x191x25

Satıcı: ArenaStore

2.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 2000.00
Intex Fiber-Tech Dura-Beam 99x191x25 CM Lacivert Kamp Yatağı 1.980,69 TL + Kargo

Siteye Git ❯

54 dk önce

10 1990.69

Intex 64757 Tek Kişilik Şişme Yatak Fiyat Geçmişi

Intex 64757 Tek Kişilik Şişme Yatak Temel Özellikleri

Var
Yok
191 cm
99 cm
25 cm
Hava Tahliyesi:
Manuel
Boğum/Kat Sayısı:
1 Adet

Intex 64757 Tek Kişilik Şişme Yatak Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Kadife/Flokaj Doku Var
• Baş Desteği/Yastık Yok
• Boğum/Kat Sayısı 1 Adet
• Uzunluk 191 cm
• Genişlik 99 cm
• Yükseklik 25 cm
• Renk Seçenekleri Lacivert

Intex 64757 Tek Kişilik Şişme Yatak Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.