Yağ Tipi:
Yağ Sınıfı:
Sıkım Tipi:
Sıkım Yöntemi:
Yöre/Bölge:
Hasat Zamanı:
Hacim:
5 litre
Asit Oranı:

Ahsaf Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt Fiyatları

Ahsaf Naturel Sızma Zeytin Yağı 5Lt

Satıcı: Horeca Brand

1.957,10 TL

(391,42 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 1957.10
Ahsaf Natürel Sızma Zeytinyağı 5L-Teneke (2'Li Ekonomik Paket)

Satıcı: Ahsaf – bakabaka

3.508,40 TL

(350,84 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

2 3508.40
Ahsaf Natürel Sızma Zeytinyağı 5l-teneke (2'Lİ EKONOMİK PAKET)

Satıcı: HORECA BRAND

3.940,53 TL

(394,05 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 3940.53
Ahsaf Natürel Sızma Zeytinyağı 5l-teneke (2'Lİ EKONOMİK PAKET)

Satıcı: Ahsaf - bakabaka

3.942,00 TL

(394,20 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

4 3942.00
Natürel Sızma Zeytinyağı 5L -Teneke

Satıcı: Ahsaf – bakabaka

2.185,00 TL

(437,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

5 2185.00
Ahsaf Naturel Sızma Zeytinyağı 5 Lt

Satıcı: HORECA BRAND

2.249,53 TL

(449,91 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2249.53
Ahsaf Naturel Sızma Zeytinyağı 5 Lt

Satıcı: Tatlıcılar gıda

2.250,00 TL

(450,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2250.00
Ahsaf Naturel Sızma Zeytinyağı 5 Lt

Satıcı: Ahsaf - bakabaka

2.455,00 TL

(491,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2455.00
AHSAF NAT. SIZMA ZEYTİNYAĞI 5 LT TNK

Satıcı: Ahsaf - bakabaka

2.455,00 TL

(491,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 dk önce

9 2465
Riviera Zeytinyağı 5 Lt Teneke - Natüreı Sızma Zeytinyağı 5 Lt Teneke

Satıcı: Ahsaf – bakabaka

3.268,10 TL

(653,62 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

10 3268.10

Ahsaf Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt Fiyat Geçmişi

Ahsaf Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt Temel Özellikleri

5 litre
Ambalaj:
Teneke

Ahsaf Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Ahsaf Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.