Yağ Tipi:
Yağ Sınıfı:
Sıkım Tipi:
Sıkım Yöntemi:
Yöre/Bölge:
Hasat Zamanı:
Hacim:
5 litre
Asit Oranı:

Güven Asa Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt Fiyatları

Güven Asa Naturel Sızma Zeytinyağı Teneke 5 L

Satıcı: siyahinci1 | 3 yorum

1.899,00 TL

(379,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

1 1899.00
Güven Asa Zeytinyağları Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt Teneke

Satıcı: SİYAH İNCİ1

1.949,00 TL

(389,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 1949.00
Güven Asa Zeytinyağları Natürel Sızma Zeytinyağı 5 Lt Teneke

Satıcı: Aden&Mina Ticaret

1.986,60 TL

(397,32 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

3 1986.60
Güven Asa Naturel Sızma Zeytinyağı Teneke 5 L

Satıcı: kutmars

2.070,00 TL

(414,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

4 2070.00
GÜVEN ASA ZEYTİNYAĞLARI Natürel Sızma Zeytinyağı 5 L Teneke

Satıcı: Siyah İnci Mağazası

2.099,00 TL

(419,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

5 2099.00
Güven Asa Zeytinyağları Natürel Sızma Zeytinyağı 5 Lt Teneke

Satıcı: GMS GIDA-1

2.178,70 TL

(435,74 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2178.70
Güven Asa Zeytinyağları Natürel Sızma Zeytinyağı Teneke 5 L

Satıcı: siyahinci1

2.199,00 TL

(439,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

7 2199.00
Güven Asa Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt

Satıcı: SİYAH İNCİ1

2.199,00 TL

(439,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

8 2199.00
Güven Asa Natürel Sızma Zeytinyağı 5 Lt

Satıcı: Aden&Mina Ticaret

2.341,60 TL

(468,32 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2341.60
GÜVEN ASA ZEYTİNYAĞLARI Güven Asa Naturel Sızma Zeytinyağı 5 Lt.

Satıcı: Siyah İnci Mağazası

2.549,00 TL

(509,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 2549.00
GÜVEN ASA ZEYTİNYAĞLARI Güven Asa Natürel Sızma Zeytinyağı 5 Lt. 1 Adet

Satıcı: GMS gıda

2.550,00 TL

(510,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 2550.00
Güven Asa Naturel Sızma Zeytinyağı Teneke 5 L

Satıcı: gmsgida-1

2.550,00 TL

(510,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

12 2550.00

Güven Asa Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt Fiyat Geçmişi

Güven Asa Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt Ürün Ailesi

Güven Asa Natürel Sızma Zeytinyağı 3 lt Sıvı Yağ 3 litre 1.290,00 TL(430,00 TL/litre)
Güven Asa Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt Sıvı Yağ 5 litre 1.899,00 TL(379,80 TL/litre)

Güven Asa Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt Temel Özellikleri

5 litre
Ambalaj:
Teneke

Güven Asa Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Güven Asa Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.