Yağ Tipi:
Yağ Sınıfı:
Sıkım Tipi:
Sıkım Yöntemi:
Yöre/Bölge:
Hasat Zamanı:
Hacim:
5 litre
Ambalaj:
Teneke

Komili Soğuk Lezzetler Ege Sızması Zeytinyağı 5 lt Fiyatları

Komili Sızma Yumuşak(Ege) Zeytinyağı 5 Lt Teneke

Satıcı: KOMİLİ

1.599,00 TL

(319,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 1599.00
Komili Ege Sızması Natürel Sızma Zeytinyağı, Teneke, 5 Lt

Satıcı: Amazon.com.tr

1.599,90 TL

(319,98 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

2 1609.9
Komili Sızma Yumuşak(EGE) Zeytinyağı 5 Lt Teneke

Satıcı: DAĞDEVİREN GROSS

1.720,77 TL

(344,15 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

3 1720.77
Komili Sızma Yumuşak(EGE) Zeytinyağı 5 Lt Teneke

Satıcı: Komili

1.735,18 TL

(347,04 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

4 1735.18
Komili Ege Lezzetlik Yumuşak Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt

Satıcı: Komili

1.844,00 TL

(368,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 1844.00
Komili Lezzetlik Yumuşak Natürel Sızma Zeytinyağı 5 L

Satıcı: ALTUNOĞLUTİCARET

2.250,00 TL

(450,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 2250.00
Komili Sızma Yumuşak(EGE) Zeytinyağı 5 Lt Teneke

Satıcı: keyifliposet

2.475,00 TL

(495,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

7 2475.00
Komili Sızma Yumuşak(EGE) Zeytinyağı 5 Lt Teneke

Satıcı: ALTUNOĞLU TİCARET

2.475,00 TL

(495,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

8 2475.00
Komili Lezzetlik Yumuşak Natürel Sızma Zeytinyağı 5 L

Satıcı: gmsgida-1

2.550,00 TL

(510,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 2550.00

Komili Soğuk Lezzetler Ege Sızması Zeytinyağı 5 lt Fiyat Geçmişi

Komili Soğuk Lezzetler Ege Sızması Zeytinyağı 5 lt Ürün Ailesi

Komili Soğuk Lezzetler Ege Sızması Zeytinyağı 5 lt Temel Özellikleri

5 litre
Teneke

Komili Soğuk Lezzetler Ege Sızması Zeytinyağı 5 lt Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Komili Soğuk Lezzetler Ege Sızması Zeytinyağı 5 lt Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.