Yağ Tipi:
Yağ Sınıfı:
Sıkım Tipi:
Sıkım Yöntemi:
Yöre/Bölge:
Hasat Zamanı:
Hacim:
1 litre
Asit Oranı:

Marmarabirlik Natürel Sızma Zeytinyağı 1 lt (Pet) Fiyatları

Marmarabirlik Naturel Sızma Zeytinyağı Pet 1 Lt

Satıcı: GMS GIDA-1

469,90 TL

(469,90 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 469.90
MarmaraBirlik MARMARABİRLİK SIZMA ZEYTİNYAĞI PET ŞİŞE 1 LT X 2 ADET

Satıcı: hürba

950,00 TL

(475,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 950.00
MarmaraBirlik MARMARABİRLİK SIZMA ZEYTİNYAĞI PET ŞİŞE 1 LT X 2 ADET

Satıcı: Gecegündüz

950,00 TL

(475,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 950.00
Marmarabirlik Naturel Sızma Zeytinyağı Pet 1 Lt

Satıcı: HÜRBA

508,41 TL

(508,41 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 508.41
MarmaraBirlik MARMARABİRLİK SIZMA ZEYTİNYAĞI PET ŞİŞE 1 LT X 2 ADET

Satıcı: GMS gıda

1.100,00 TL

(550,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 1100.00
MarmaraBirlik Marmarabirlik Sızma Zeytinyağı Pet Şişe 1 Lt X 12 Adet

Satıcı: HÜRBA

6.614,91 TL

(551,24 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

6 6614.91
MarmaraBirlik Naturel Sızma Zeytinyağı 1 Lt

Satıcı: GMS GIDA-1

588,00 TL

(588,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

7 588.00
MarmaraBirlik Marmarabirlik Sızma Zeytinyağı Pet Şişe 1 Lt X 2 Adet

Satıcı: HÜRBA

1.214,91 TL

(607,46 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

8 1214.91
MarmaraBirlik Naturel Sızma Zeytinyağı 1 Lt

Satıcı: GMS gıda

625,00 TL

(625,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 625.00
M.bırlık Sızma 1Lt Pet

Satıcı: KALAFATLAR

727,40 TL

(727,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 727.40

Marmarabirlik Natürel Sızma Zeytinyağı 1 lt (Pet) Fiyat Geçmişi

Marmarabirlik Natürel Sızma Zeytinyağı 1 lt (Pet) Temel Özellikleri

1 litre
Ambalaj:
Pet

Marmarabirlik Natürel Sızma Zeytinyağı 1 lt (Pet) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Marmarabirlik Natürel Sızma Zeytinyağı 1 lt (Pet) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.