Yağ Tipi:
Yağ Sınıfı:
Sıkım Tipi:
Sıkım Yöntemi:
Yöre/Bölge:
Hasat Zamanı:
Hacim:
5 litre
Asit Oranı:

Tariş Güney Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt Fiyatları

Tariş Güney Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 5 Lt

Satıcı: TarişZeytinyağı

1.882,40 TL

(376,48 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 1882.40
Tariş Güney Ege Bölgesi Naturel Sızma Zeytinyağı Teneke 5 L

Satıcı: egeimpex

1.944,45 TL

(388,89 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

2 1944.45
Tariş Zeytinyağı Güney Ege Naturel Sızma 5 lt

Satıcı: BonuShoop

1.949,00 TL

(389,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

3 1959
Tariş Güney Ege Bölgesi Naturel Sızma Zeytinyağı 5 Lt. Teneke

Satıcı: Egeimpex

2.120,00 TL

(424,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 2120.00
Tariş Güney Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 5 Lt

Satıcı: Egeimpex

2.153,80 TL

(430,76 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 2153.80
Tariş Z.yağı Gün.ege Sızma Tnk 5Lt

Satıcı: Egeimpex

2.153,80 TL

(430,76 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 2153.80
Tariş Güney Ege Bölgesi Naturel Sızma Zeytinyağı Teneke 5 L

Satıcı: gelsingo

2.159,95 TL

(431,99 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

7 2159.95
Tariş Güney Ege Natürel Sızma Zeytinyağı Soğuk Sıkım 5 Litre Zeytinyağı

Satıcı: EGE IMPEX

2.315,00 TL

(463,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 2315.00
Tariş Güney Ege Bölgesi Naturel Sızma Zeytinyağı Teneke 5 L

Satıcı: tarisuzum

2.319,65 TL

(463,93 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

9 2319.65
Tariş Güney Ege Natürel Sızma Zeytinyağı Soğuk Sıkım 5 Litre Zeytinyağı

Satıcı: BonusHome

2.402,10 TL

(480,42 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 2402.10
Tariş Güney Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 5000 Ml.

Satıcı: BonusHome

2.449,00 TL

(489,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 2449.00
Tariş Güney Ege NATÜREL Sızma Zeytinyağı 5 LT

Satıcı: BonusHome

2.449,00 TL

(489,80 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

12 2449.00
Tariş Güney Ege NATÜREL Sızma Zeytinyağı 5 LT

Satıcı: Kapış Kapış

2.459,99 TL

(492,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 2459.99

Satıcı: Kapış Kapış

2.459,99 TL

(492,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 2459.99
Tariş Güney Ege Bölgesi Naturel Sızma Zeytinyağı 5 Lt. Teneke

Satıcı: HÜRBA

2.492,91 TL

(498,58 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

15 2492.91
Tariş Güney Ege Natürel Sızma Zeytinyağı Soğuk Sıkım 5 Litre Zeytinyağı

Satıcı: BonusHome

2.499,90 TL

(499,98 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

16 2499.90
Tariş Güney Ege Natürel Sızma Zeytinyağı Soğuk Sıkım 5 Litre Zeytinyağı

Satıcı: Kapış Kapış

2.499,99 TL

(500,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

17 2499.99
Tariş Güney Ege Naturel Sızma Zeytinyağı 5 lt

Satıcı: Kapış Kapış

2.499,99 TL

(500,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

18 2499.99
Tariş Güney Ege Natürel Sızma Zeytinyağı Soğuk Sıkım 5 Litre Zeytinyağı

Satıcı: TedarikBurada

2.600,00 TL

(520,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

19 2600.00
Tariş Güney Ege NATÜREL Sızma Zeytinyağı 5 LT

Satıcı: TedarikBurada

2.600,00 TL

(520,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

20 2600.00
Tariş Güney Ege Bölgesi Naturel Sızma Zeytinyağı 5 Lt. Teneke

Satıcı: LEVENT MARKET

2.672,60 TL

(534,52 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

21 2672.60
Tariş Naturel Sızma Zeytinyağı 5 Lt Teneke (Güney Ege Memecik)

Satıcı: GMS GIDA-1

2.842,00 TL

(568,40 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

22 2842.00
Tariş Naturel Sızma Zeytinyağı 5 Lt Teneke (Güney Ege Memecik)

Satıcı: GMS GIDA-1

2.990,40 TL

(598,08 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

23 2990.40
Tariş Güney Ege Bölgesi Naturel Sızma Zeytinyağı Teneke 5 L

Satıcı: gmsgida-1

3.000,00 TL

(600,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

24 3000.00
Tariş Güney Ege Bölgesi Naturel Sızma Zeytinyağı 5 Lt. Teneke

Satıcı: Ekspres Toptan

3.150,00 TL

(630,00 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

25 3150.00

Tariş Güney Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt Fiyat Geçmişi

Tariş Güney Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt Temel Özellikleri

5 litre
Ambalaj:
Teneke

Tariş Güney Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Tariş Güney Ege Natürel Sızma Zeytinyağı 5 lt Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.