Yağ Tipi:
Yağ Sınıfı:
Sıkım Tipi:
Sıkım Yöntemi:
Hasat Zamanı:
Hacim:
4.5 litre
Asit Oranı:
Ambalaj:
Pet

Yudum Ayçiçek Yağı 4.5 lt (Pet) Fiyatları

Yudum Ayçiçek Yağı 4500 ML

Satıcı: Diyarından | 13 yorum

703,92 TL

(156,43 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

1 703.92
Yudum Ayçiçek Yağı 4.5 L X 4

Satıcı: Diyarından

2.410,90 TL

(133,94 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

2 2410.90
Yudum Ayçiçek Yağı 4.5 L X 4

Satıcı: Diyarından

2.599,90 TL

(144,44 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

3 2599.90
Yudum Ayçiçek Yağı 4.5 L x 4 2.699,90 TL

(149,99 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 2709.9
Yudum Ayçiçek Yağı 4,5 Lt

Satıcı: Diyarından

728,80 TL

(161,96 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

5 728.80
Yudum Ayçiçek Yağı 4,5 LT 747,39 TL

(166,09 TL/litre)

+ Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 757.39
Yudum Ayçiçek Yağı 4,5 lt Yuvarlak Pet

Satıcı: Amazon.com.tr

760,00 TL

(168,89 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 dk önce

7 770
Yudum 4.5 Litre Ayçiçek Yağı

Satıcı: Diyarından

799,90 TL

(177,76 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

8 799.90
Yudum Ayçiçek Yağı 4,5 lt Dar Ağız Pet

Satıcı: Amazon.com.tr

799,90 TL

(177,76 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

9 809.9
Yudum 4,5 L Dar Ağızlı Pet Ayçiçek Yağı

Satıcı: YILDIZ ONLINE

837,90 TL

(186,20 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

10 837.90
Yudum 4.5 Litre Ayçiçek Yağı

Satıcı: ALTUNOĞLU TİCARET

866,25 TL

(192,50 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

8 saat önce

11 866.25
Yudum Ayçiçek Yağı 4500 ML

Satıcı: aktifal

929,70 TL

(206,60 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

39 dk önce

12 929.70
Yudum Ayçiçek Yağı 4.5 L x 4

Satıcı: Diyarından

4.387,33 TL

(243,74 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

13 4387.33
Yudum Ayçiçek Yağı 4,5 lt Yuvarlak Pet (2 paketi)

Satıcı: Amazon.com.tr

1.520,00 TL

(337,78 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

14 1530
Yudum Ayçiçek Yağı 4,5 lt Dar Ağız Pet (2 paketi)

Satıcı: Amazon.com.tr

1.599,80 TL

(355,51 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

15 1609.8
Yudum Ayçiçek Yağı Pet 4.5 Lt

Satıcı: Diyarından

1.687,33 TL

(374,96 TL/litre)

Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

16 1687.33

Yudum Ayçiçek Yağı 4.5 lt (Pet) Fiyat Geçmişi

Yudum Ayçiçek Yağı 4.5 lt (Pet) Temel Özellikleri

4.5 litre
Pet

Yudum Ayçiçek Yağı 4.5 lt (Pet) Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

Yudum Ayçiçek Yağı 4.5 lt İle En Çok Karşılaştırılan Sıvı Yağlar

Yudum Ayçiçek Yağı 4.5 lt (Pet) Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.