Su Basıncı (Min.):
Su Debisi (Max.):
12 lt/dk
Ağırlık:
13 kg
Genişlik:
316 mm
Yükseklik:
646 mm
Derinlik:
266 mm

Baymak BH 12 Hermetik Şofben Fiyatları

Baymak (Baca Dahil) Bh 12 Lt. Doğalgazlı Hermetik Şofben

Satıcı: haus

20.928,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

1 20928.00
Baymak BH12 Hermetik Şofben

Satıcı: baymakyetkilibayi

21.762,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 21762.00
Baymak BH12 Hermetik Şofben

Satıcı: ekombimarket

21.854,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 21854.07
Baymak (Baca Dahil) Bh 12 Lt. Doğalgazlı Hermetik Şofben

Satıcı: baymakyetkilibayi

22.264,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 22264.00
Baymak (Baca Dahil) Bh 12 Lt. Doğalgazlı Hermetik Şofben

Satıcı: enuygunkombi

23.128,83 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 23128.83
Baymak (Baca Dahil) Bh 12 Lt. Doğalgazlı Hermetik Şofben

Satıcı: enuygunkombi

23.190,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

6 23190.00
Baymak (Baca Dahil) Bh 12 Lt. Doğalgazlı Hermetik Şofben

Satıcı: enuygunkombi

23.190,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 dk önce

7 23190.70
Baymak (Baca Dahil) Bh 12 Lt. Doğalgazlı Hermetik Şofben

Satıcı: baymakyetkilibayi

23.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 23300.00
Baymak Bh 12 Ln 12 lt/dk Su Isıtma Kapasitesine Sahip Doğalgazlı Şofben ile Enerji Verimliliği

Satıcı: AYHAN ISI

23.873,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 23873.10
Baymak Doğalgazlı Hermetik Şofben 12 lt/dk Su Isıtma Kapasitesi ile Yüksek Konfor

Satıcı: baymakyetkilibayi | 40 yorum

24.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

10 24000.00
Baymak (Baca Dahil) Bh 12 Lt. Doğalgazlı Hermetik Şofben

Satıcı: Ekombimarket

24.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

11 24000.00
Baymak (Baca Dahil) Bh 12 Lt. Doğalgazlı Hermetik Şofben

Satıcı: baymakyetkilibayi

24.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 saat önce

12 24300.00

Baymak BH 12 Hermetik Şofben Fiyat Geçmişi

Baymak BH 12 Hermetik Şofben Temel Özellikleri

12 lt/dk
13 kg
316 mm
646 mm
266 mm

Baymak BH 12 Hermetik Şofben Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Ağırlık 13 kg
• Yükseklik 646 mm
• Genişlik 316 mm
• Derinlik 266 mm

Baymak BH 12 Hermetik Şofben Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.