Su Basıncı (Min.):
Su Debisi (Max.):
10 lt/dk
Ağırlık:
9.4 kg
Genişlik:
335 mm
Yükseklik:
522 mm
Derinlik:
145 mm

Daxom Ukdax 14 STL Hermetik Şofben Fiyatları

Daxom Ukdax 14 STL LPG Tüplü Hermetik Şofben

Satıcı: EFEYAPI

19.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

1 19995.00
Daxom Ukdax 14 STL LPG Tüplü Hermetik Şofben

Satıcı: mamealisveris

19.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 19995.00
Daxom (Baca Dahil) Ukdax 14 STL Doğalgazlı Hermetik Şofben

Satıcı: enuygunkombi

20.493,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 20493.90
Daxom (Baca Dahil) Ukdax 14 STL Doğalgazlı Hermetik Şofben

Satıcı: enuygunkombi

20.548,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

4 20548.00
Daxom (Baca Dahil) Ukdax 14 STL Doğalgazlı Hermetik Şofben

Satıcı: MameAlışveriş

21.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

5 21000.00
Daxom (Baca Dahil) Ukdax 14 Stl Doğalgazlı Hermetik Şofben

Satıcı: enuygunkombi

21.072,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

6 21072.30
Daxom Ukdax - 14 Stl Hermetik Şofben, 14 Lt

Satıcı: dalgicpompasepeti

21.305,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 21305.80
Daxom Ukdax 14 Stl Doğalgazlı Hermetik Şofben 14 lt/dk Su Isıtma Kapasitesi ile Güçlü Performans

Satıcı: vuralteknik | 4 yorum

21.450,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

8 21450.00
Daxom Ukdax 14 STL LPG Tüplü Hermetik Şofben

Satıcı: Dalgicpompasepeti

21.766,28 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

9 21766.28
Daxom 14 Stl Lpgli Hermetik Şofben 14 lt Baca Dahil

Satıcı: Vural Teknik

21.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

10 21850.00
Daxom 14 Stl Lpgli Hermetik Şofben 14 lt Baca Dahil

Satıcı: mamealisveris

21.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

11 21850.00

Daxom Ukdax 14 STL Hermetik Şofben Fiyat Geçmişi

Daxom Ukdax 14 STL Hermetik Şofben Temel Özellikleri

10 lt/dk
9.4 kg
335 mm
522 mm
145 mm

Daxom Ukdax 14 STL Hermetik Şofben Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Ağırlık 9.4 kg
• Yükseklik 522 mm
• Genişlik 335 mm
• Derinlik 145 mm

Daxom Ukdax 14 STL Hermetik Şofben Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.