Su Basıncı (Min.):
Su Debisi (Max.):
10 lt/dk
Ağırlık:
12.6 kg
Genişlik:
335 mm
Yükseklik:
568 mm
Derinlik:
110 mm

Daxom Ukdax12 STL Hermetik Şofben Fiyatları

Daxom (Baca Dahil) Ukdax 12 STL LPG Tüplü Hermetik Şofben

Satıcı: İvigo Isıtıcı

15.228,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

1 15228.00
Daxom Ukdax 12 STL LPG Tüplü Hermetik Şofben

Satıcı: mamealisveris

15.810,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

2 15810.00
Daxom Ukdax 12 STL LPG Tüplü Hermetik Şofben

Satıcı: ivigoısıtıcılar

16.219,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

3 16219.20
Daxom Plus Ukdax 12 Stl - Doğalgazlı Hermetik Şofben

Satıcı: PAZARİÇİ

16.375,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 16375.10
Daxom Ukdax-12Stl Lpg'li Hermetik Şofben

Satıcı: ivigo ısıtıcılar

16.422,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 16422.00
Daxom (Baca Dahil) Ukdax 12 STL LPG Tüplü Hermetik Şofben

Satıcı: PAZARİÇİ

16.433,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

58 dk önce

6 16433.01
Daxom PLUS UKDAX 12 LT Hermetik Doğalgazlı Şofben 23,6 kW Güç Hızlı Isıtma Kapasitesi

Satıcı: pazarici | 29 yorum

16.925,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 16925.07
Daxom (Baca Dahil) Ukdax 12 STL Doğalgazlı Hermetik Şofben

Satıcı: Home Teknoloji

17.234,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

8 17234.05
Daxom (Baca Dahil) Ukdax 12 STL LPG Tüplü Hermetik Şofben

Satıcı: MameAlışveriş

17.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

9 17300.00
Daxom (Baca Dahil) Ukdax 12 STL LPG Tüplü Hermetik Şofben

Satıcı: enuygunkombi

17.613,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 17613.00
Daxom (Baca Dahil) Ukdax 12 STL Doğalgazlı Hermetik Şofben

Satıcı: Vural Teknik

18.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 18099.00
Daxom UKDAX-12STL Hermetik LPG Şofben Karavan ve Ev Kullanımı İçin Uygun Yüksek Verimli Beyaz

Satıcı: dalgicpompasepeti | 2 yorum

18.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

12 18600.00
Daxom Karavanlara Uygun Ukdax - 12 Stl 12 Lt Fanlı Hermetik Şofben Lpg Li

Satıcı: Vural Teknik

18.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 18600.00

Daxom Ukdax12 STL Hermetik Şofben Fiyat Geçmişi

Daxom Ukdax12 STL Hermetik Şofben Temel Özellikleri

10 lt/dk
12.6 kg
335 mm
568 mm
110 mm

Daxom Ukdax12 STL Hermetik Şofben Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Ağırlık 12.6 kg
• Yükseklik 568 mm
• Genişlik 335 mm
• Derinlik 110 mm

Daxom Ukdax12 STL Hermetik Şofben Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.