Güç Seçenekleri:
Su Basıncı (Min.):
Ağırlık:
21 kg
Genişlik:
500 mm
Yükseklik:
590 mm
Derinlik:
500 mm

Demirdöküm DT4 Basic Hermetik Şofben Fiyatları

Demirdöküm DT4 Titanium Basic Termosifon 50 L 11.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

1 11999.00
Demirdöküm Dt4 Titanium 50 Lt Basic Termosifon

Satıcı: A Plus | 449 yorum

12.823,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

2 12823.77
Demirdöküm DT4 Titanium Basic 50 L Termosifon

Satıcı: ekombimarket

13.202,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

3 13202.00
Demirdöküm DT4 Titanium Basic 50 L Termosifon

Satıcı: haus

13.220,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

49 dk önce

4 13220.40
Demirdöküm DT4 Basic 50 Litre Termosifon

Satıcı: mes group

13.290,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 13290.00
Demirdöküm Dt4 Titanium 50 Lt Basic Termosifon

Satıcı: GUSTO PREMİUM | 449 yorum

13.670,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

6 13670.07
Demirdöküm Dt4 50 Lt Basıc Termosifon

Satıcı: Makroreyon

13.799,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 13799.08
DemirDöküm DT4 Titanium Kazan 50 Litre Termosifon (Beyaz)

Satıcı: Makroreyon

13.874,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

8 13874.00
DemirDöküm DT4 Titanium Kazan 50 Litre Mekanik Kontrol Termosifon

Satıcı: Dijitall

14.017,04 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

9 14017.04
DemirDöküm DT4 Basic 50 Litre Termosifon

Satıcı: Yoğuşmalıkombiler

14.304,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

10 14304.00
Demirdöküm (Montaj Dahil) DT4 Titanium 50 Lt. Elektrikli Termosi.

Satıcı: enuygunkombi

14.677,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

11 14677.00

Demirdöküm DT4 Basic Hermetik Şofben Fiyat Geçmişi

Demirdöküm DT4 Basic Hermetik Şofben Temel Özellikleri

21 kg
500 mm
590 mm
500 mm

Demirdöküm DT4 Basic Hermetik Şofben Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Ağırlık 21 kg
• Yükseklik 590 mm
• Genişlik 500 mm
• Derinlik 500 mm

Demirdöküm DT4 Basic Hermetik Şofben Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.