Su Debisi (Max.):
11 lt/dk
Ağırlık:
16 kg
Genişlik:
352 mm
Yükseklik:
654 mm
Derinlik:
268 mm

E.C.A. Phoenix PH HM 11 lt Hermetik Hermetik Şofben Fiyatları

E.C.A Phoenix PH HM 11 Hermetik Şofben – 19 kW, 11 lt/dk, Low NOx, Enerji Tasarruflu ve Hızlı Isıtma Teknolojisi

Satıcı: EMİRGROUPAŞ | 251 yorum

21.600,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 21600.00
E.c.a Phoenix Ph Hm 11 Hermetik Şofben – 19 Kw, 11 Lt/Dk, Low Nox, Enerji Tasarruflu Ve Hızlı Isıtma Teknolojisi

Satıcı: Emirgroup

21.650,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

2 21650.00
E.C.A. Phoenix PH HM 11 lt Hermetik Şofben Baca Dahil

Satıcı: enuygunkombi

21.786,97 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

3 21786.97
E.C.A Phoenix PH HM 11 Hermetik Şofben

Satıcı: haus

22.320,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

4 22320.00
Eca (Baca Dahil) Phoenix 11 Lt. Doğalgazlı Hermetik Şofben

Satıcı: EMİR GROUP ISITMA

22.346,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 22346.88
ECA PHOENİX 11 LT HERMETİK ŞOFBEN

Satıcı: haus

22.407,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

6 22407.00
Eca Phoenix 11 L Doğalgazlı Hermetik Şofben Baca Dahil

Satıcı: bekevaletleri

22.784,07 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 22784.07
Eca (Baca Dahil) Phoenix 11 Lt. Doğalgazlı Hermetik Şofben

Satıcı: enuygunkombi

22.994,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 22994.00
Eca (Baca Dahil) Phoenix 11 Lt. Doğalgazlı Hermetik Şofben (Beyaz)

Satıcı: enuygunkombi

22.994,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 22994.00
E.C.A. Phoenix PH HM 11 lt Hermetik Şofben Baca Dahil

Satıcı: SOLDOY

23.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

10 23500.00
Eca (Baca Dahil) Phoenix 11 Lt. Doğalgazlı Hermetik Şofben

Satıcı: enuygunkombi

23.580,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

55 dk önce

11 23580.90
Eca Phoenix Doğalgazlı Hermetik Şofben 11 Lt (baca Dahil)

Satıcı: YELTEKİNLER YAPI

24.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 24500.00
Eca Phoenıx Ph Hm 11 Lt Şofben (BACA DAHİL)

Satıcı: YELTEKİNLER YAPI

24.500,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

13 24500.00

E.C.A. Phoenix PH HM 11 lt Hermetik Hermetik Şofben Fiyat Geçmişi

E.C.A. Phoenix PH HM 11 lt Hermetik Hermetik Şofben Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Ağırlık 16 kg
• Yükseklik 654 mm
• Genişlik 352 mm
• Derinlik 268 mm

E.C.A. Phoenix PH HM 11 lt Hermetik Hermetik Şofben Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.