Su Basıncı (Min.):
Su Debisi (Max.):
12 lt/dk
Ağırlık:
19.3 kg
Genişlik:
348 mm
Yükseklik:
627 mm
Derinlik:
240 mm

Vaillant Turbomag 12 Doğalgazlı Hermetik Hermetik Şofben Fiyatları

Vaillant turboMAG 125/1 12 lt Fanlı Hermetik Şofben

Satıcı: haus

23.183,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

1 23183.00
Vaillant Turbomag 125/1 12 LT Hermetik Şofben

Satıcı: haus

24.158,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

2 24158.00
Vaillant Turbomag 125/1 12 Lt Hermetik Şofben

Satıcı: Kombievim

24.696,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 24696.00
Vaillant turboMAG 12 125/1 Doğalgazlı Şofben - Doğalgaz

Satıcı: AYHAN ISI | 5 yorum

24.803,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

4 24803.10
Vaillant Turbomag 125/1 12 Lt Hermetik Şofben

Satıcı: PAZARİÇİ

25.244,01 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

5 25244.01
Vaillant Turbomag 125/1 3r (H-Tr) 12 Lt Hermetik Şofben

Satıcı: kombitoptan | 1 yorum

25.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

6 25300.00
Vaillant Turbomag 125/1 12 LT Hermetik Şofben

Satıcı: baymakyetkilibayi

25.850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

7 25850.00
Vaillant turboMAG 125/1 12 lt Fanlı Hermetik Şofben

Satıcı: Home Teknoloji

26.560,36 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 26560.36
Vaillant (Baca Dahil) TurboMag 12 Lt. Doğalgazlı Hermetik Şofben

Satıcı: enuygunkombi

27.398,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

9 27398.00
Vaillant (Baca Dahil) TurboMag 12 Lt. Doğalgazlı Hermetik Şofben

Satıcı: enuygunkombi

27.398,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 27398.00

Vaillant Turbomag 12 Doğalgazlı Hermetik Hermetik Şofben Fiyat Geçmişi

Vaillant Turbomag 12 Doğalgazlı Hermetik Hermetik Şofben Temel Özellikleri

12 lt/dk
19.3 kg
348 mm
627 mm
240 mm

Vaillant Turbomag 12 Doğalgazlı Hermetik Hermetik Şofben Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Ağırlık 19.3 kg
• Yükseklik 627 mm
• Genişlik 348 mm
• Derinlik 240 mm

Vaillant Turbomag 12 Doğalgazlı Hermetik Hermetik Şofben Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.