Su Debisi (Max.):
3.2 lt/dk
Genişlik:
186 mm
Yükseklik:
135 mm
Derinlik:
87 mm

Vaıllant Ved H 6/3 Elektrikli Şofben Fiyatları

Vaillant miniVED VED H 6/3

Satıcı: İvigo Isıtıcı

9.090,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

1 9090.90
Vaillant Ved H 6/3 Minived Elektrikli Ani Su Isıtıcı - Monofaze

Satıcı: isveso

9.437,13 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 9437.13
Vaillant miniVED VED H 6/3

Satıcı: enuygunkombi

9.759,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

3 9759.00
Vaillant miniVed VED H 6/3 Monofaze Elektrikli Şofben 3 Lt/Dakika

Satıcı: enuygunkombi

9.785,10 TL + Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 9795.1
Vaillant Ved H 6/3 Minived Elektrikli Ani Su Isıtıcı Şofben - Monofaze

Satıcı: isveso

9.882,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

5 9882.00
Vaillant Ved H 6/3 Minived Elektrikli Ani Su Isıtıcı - Monofaze

Satıcı: NORMTEK

9.904,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

6 9904.50
Vaillant Minived Ved H 6/3 Monofaze Elektrikli Şofben 3 Lt/Dakika

Satıcı: enuygunkombi

10.034,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

7 10034.40
Vaillant Ved H 6/3 Minived Elektrikli Ani Su Isıtıcı 6 kW 3,2 lt/dk Su Isıtma Kapasitesi

Satıcı: isveso | 1 yorum

10.138,22 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

8 10138.22
Vaillant VED H 6/3 miniVED Elektrikli Ani Su Isıtıcı Şofben - Monofaze

Satıcı: İSVESO

10.256,89 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

9 10256.89
Vaillant 0010044422 VED H 6/3 hidrolik küçük şofben ısıtıcısı, basınca dayanıklı, 230 V, beyaz

Satıcı: isveso Isıtma, Soğutma ve Otomasyon Sistemleri

11.995,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

18 dk önce

10 12005

Vaıllant Ved H 6/3 Elektrikli Şofben Fiyat Geçmişi

Vaıllant Ved H 6/3 Elektrikli Şofben Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

• Ürün Tipi Elektrikli Şofben
• Sıcaklık Seçenekleri 37 °C
• Su Debisi (Max.) 3.2 lt/dk
• Diğer Özellikler Monofaze Şofben

TASARIM

• Yükseklik 135 mm
• Genişlik 186 mm
• Derinlik 87 mm

Vaıllant Ved H 6/3 Elektrikli Şofben Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.