Su Basıncı (Min.):
Su Debisi (Max.):
8 lt/dk
Genişlik:
245 mm
Yükseklik:
450 mm
Derinlik:
95 mm

Veito Blue S Elektrikli Şofben Fiyatları

Veito Blue S 21 Kw Trifaze 3 Faz Merkezi Sistem Dijital Ayarlı Şofben

Satıcı: İNDİRİM RÜZGARI | 200 yorum

13.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 13990.00
Veito Blue S 3 Faz - 21 kW Merkezi Sistem Ani Su Isıtıcı

Satıcı: İNDİRİM RÜZGARIM

13.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 13990.00
Veito Blue S 3 Faz - 21 kW Merkezi Sistem Ani Su Isıtıcı

Satıcı: Veito

13.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

3 13999.00
Veito Blue S 380V Elektrikli Şofben Merkezi Sistem Dijital 21 Kw

Satıcı: tanıdıkelektrikçi

14.131,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

4 14131.20
Fafare Veito Blue S 3 Faz Ani Su Isıtıcı

Satıcı: Özcan Ticaret | 2 yorum

14.136,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

5 14136.00
Veito Blue S 3 Faz Merkezi Sistem Ani Su İsıtıcı 21 Kw

Satıcı: tanıdıkelektrikçi

14.398,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

6 14398.00
Veito Blue S 380V Elektrikli Şofben Merkezi Sistem 21 Kw Dijital Sıgorta Ve Kutusu Dahil Paket

Satıcı: tanıdıkelektrikçi

14.444,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

7 14444.00
Veito Blue S Elektrikli Ani Su Isıtıcı 24 kW Dijital - 3 Faz

Satıcı: tanıdıkelektrikçi

14.922,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

8 14922.40
Veito Blue S Trifaze Elektrikli Şofben

Satıcı: UzmanGrupElektrik

14.946,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

9 14946.00
Veito Blue S Trifaze Elektrikli Şofben

Satıcı: Ozcanlar

15.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

47 dk önce

10 15040.00
Veito Blue S Elektrikli Ani Su Isıtıcı, Beyaz

Satıcı: AL-BA HOME

15.499,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

11 15509

Veito Blue S Elektrikli Şofben Fiyat Geçmişi

Veito Blue S Elektrikli Şofben Özellikleri

GENEL ÖZELLİKLER

TASARIM

• Yükseklik 450 mm
• Genişlik 245 mm
• Derinlik 95 mm

Veito Blue S Elektrikli Şofben Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.