Altus AL-728 Su Isıtıcı

Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

Altus AL-728 Su Isıtıcı Fiyatları

Altus Al 728 I Inox Çelik Su Isıtıcı 1,7 lt Gizli Rezistans ve Otomatik Kapanma Özelliği ile

Satıcı: YUNUSOĞLU HOME | 835 yorum

1.103,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

1 1103.08
Altus Al 728 I Inox Su Isıtıcı Kettle

Satıcı: teknodeposu

1.078,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 1078.00
Altus Al 728 I Inox Çelik Su Isıtıcı 1,7 lt Gizli Rezistans ve Otomatik Kapanma Özelliği ile

Satıcı: teknodeposu | 835 yorum

1.104,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

3 1104.00
Altus Al 728 I Inox Su Isıtıcı Kettle

Satıcı: BBG Teknoloji

1.123,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

4 1123.00
Altus Al 728 I Inox Su Isıtıcı Kettle

Satıcı: AKPA DTM

1.272,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 1272.40
Altus Al 728 I İnox Kettle

Satıcı: Mobilya_Fuarı

1.371,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 1371.80
Altus AL 728 I 1.7 L Çelik Su Isıtıcı Kettle inox

Satıcı: YSFHOME

1.395,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

7 1395.00
Altus AL 728 I 1.7 L Çelik Su Isıtıcı Kettle inox

Satıcı: fullev

1.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

8 1399.00
Altus AL 728 I Inox 2200 W 1.7 lt Çelik Kettle

Satıcı: AKPADTM

1.534,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

20 dk önce

9 1534.10
Altus Al 728 I Su Isıtıcı Inox Çelik Kettle Gizli

Satıcı: ERGENÇLER ZÜCCACİYE

1.751,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 1751.20
Altus AL 728 Işıklı Çelik 1.7 Lt Kettle

Satıcı: teknodeposu

3.799,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 3799.05
Altus Al 728 I Su Isıtıcı Inox Çelik Kettle Gizli

Satıcı: teknodeposu

3.879,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

12 3879.03

Altus AL-728 Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Altus AL-728 Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Altus AL-728 Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Gizli Rezistans Işıklı Açma Kapama Düğmesi Tek Dokunuşla Açılabilen Kapak Yanmaz Tutma Sapı

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

DOKÜMAN

Altus AL-728 Su Isıtıcı İle En Çok Karşılaştırılan Su Isıtıcıları

Altus AL-728 Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.