Altus AL-729 Su Isıtıcı

Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

Altus AL-729 Su Isıtıcı Fiyatları

Altus AL 729 Su Isıtıcı 699,00 TL + Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

1 709
Altus Al 729 2200 W Su Isıtıcı Kettle

Satıcı: Etinova

818,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

2 818.60
Altus Al 729 Su Isıtıcı Kettle

Satıcı: BAKSERLTD

823,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 823.53
ALTUS AL 729 Kettle 0,3 lt Beyaz Plastik Malzeme Otomatik Kapanma ile Enerji Tasarruflu

Satıcı: KAVRAN HOME | 239 yorum

860,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 860.20
ALTUS AL 729 Kettle 0,3 lt Beyaz Plastik Malzeme Otomatik Kapanma ile Enerji Tasarruflu

Satıcı: BakserLTD | 239 yorum

863,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 863.88
Altus Al 729 Su Isıtıcı Kettle

Satıcı: Etinova

875,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

6 875.60
Altus Al 729 Su Isıtıcısı Kettle 2200 W Beyaz

Satıcı: Woomino

889,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

59 dk önce

7 889.10
Altus AL 729 2200 W Su Isıtıcı Kettle

Satıcı: ETİNOVA

891,52 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

8 891.52
Altus AL 729 Işıklı Plastik 1.7 Lt Kettle

Satıcı: Acar Elektronik

919,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

9 919.08
Altus AL 729 Işıklı Plastik 1.7 Lt Kettle

Satıcı: Woomino

949,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 949.05
Altus AL 729 Su Isıtıcı Kettle 2200 W

Satıcı: çiftçiburada

961,77 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 961.77
Altus AL 729 2200 W Su Isıtıcı Kettle beyaz

Satıcı: Etinova

970,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

12 970.00
Altus AL 729 2200 W Su Isıtıcı Kettle beyaz

Satıcı: TECHWORLD

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

53 dk önce

13 999.00
Altus Al 729 2200 W 1.7 Lt Kapasiteli Su Isıtıcısı Beyaz

Satıcı: Fiyat Performans

1.040,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

14 1040.00
Altus Al 729 2200 W 1.7 Lt Kapasiteli Su Isıtıcısı Beyaz

Satıcı: Mioday

1.050,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

15 1050.00

Altus AL-729 Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Altus AL-729 Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Altus AL-729 Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Gizli Rezistans Işıklı Açma Kapama Düğmesi Tek Dokunuşla Açılabilen Kapak

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Kapak Sayısı 1
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

DOKÜMAN

Altus AL-729 Su Isıtıcı İle En Çok Karşılaştırılan Su Isıtıcıları

Altus AL-729 Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.