Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Cam
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

Arçelik KL 6412 I Su Isıtıcı Fiyatları

Arçelik Kl 6412 I 2200 W 1.7 Lt Cam Kettle - Inox

Satıcı: Gazioglu DTM | 14 yorum

2.055,39 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

1 2055.39
Arçelik KL 6412 I 2200 W 1.7 lt Cam Kettle

Satıcı: Gazioglu DTM

1.966,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

2 1966.03
Arçelik KL 6412 I Cam Kettle

Satıcı: Gazioglu DTM

1.982,47 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

3 1982.47
Arçelik Kl 6412 I 2200 W 1.7 Lt Cam Kettle

Satıcı: Gazioglu DTM

1.988,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 1988.40
Kl 6412 I Cam Kettle

Satıcı: BİLECİKLİ MAĞAZALARI

2.135,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

5 2135.10
Arçelik KL 6412 I Cam Kettle

Satıcı: Ada Beyaz Eşya Kampanya Mağazası

2.191,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

40 dk önce

6 2191.20
Arçelik Kl 6412 I 2200 W 1.7 Lt Cam Kettle

Satıcı: Yıldız Mobilya Konf

2.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

7 2200.00
Arçelik KL 6412 I 2200 W 1.7 L Cam Kettle inox

Satıcı: adabeyazesyakampanya

2.223,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

8 2223.00
Arçelik KL 6412 I 2200 W 1.7 lt Cam Kettle

Satıcı: Gazioglu DTM

2.234,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 2234.12
Arçelik KL 6412 I 2200 W 1.7 L Cam Kettle inox

Satıcı: GaziogluDTM

2.234,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

10 2234.12
Arçelik KL 6412 I Cam Kettle

Satıcı: Ada Beyaz Eşya

2.270,51 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

11 2270.51
Arçelik ARÇELİK KL 6412 I Cam Kettle

Satıcı: Gözde-Yetkili Bayi | 6 yorum

2.290,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

23 dk önce

12 2290.80

Arçelik KL 6412 I Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Arçelik KL 6412 I Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Cam
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Arçelik KL 6412 I Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Gizli Rezistans Tek Dokunuşla Açılabilen Kapak Ürün İçi Led Aydınlatma

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var

Arçelik KL 6412 I Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.