Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

Ariete Moderna 2854 Su Isıtıcı Fiyatları

Ariete Moderna Su Isıtıcı Kırmızı 2854/00 - Modern Kettle 1,7 Lt, 2000 Watt, Paslanmaz Çelik Gövde, Su Sıcaklığını Gösteren Termometre, 360° Kablosuz Taban

Satıcı: BİG MAĞAZA

4.020,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

1 4030
ARIETE Moderna 2854 Çelik Kettle Kırmızı

Satıcı: BiggShop

3.965,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

2 3965.95
Ariete Moderna Işıklı Çelik 1.7 Lt Kettle

Satıcı: depogunleri

4.554,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

3 4554.30
Ariete Moderna Işıklı Çelik 1.7 Lt Kettle

Satıcı: Biggshop

4.740,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

4 4740.50
ARIETE Moderna 2854 Çelik Kettle Kırmızı

Satıcı: Depogünleri

4.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 4799.00
Ariete Moderna Kettle 1,7 Litre Kırmızı Paslanmaz Çelik Otomatik Kapanma Özellikli Su Isıtıcı

Satıcı: BiggShop | 35 yorum

4.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

6 4990.00
Ariete Moderna Kettle 1,7 Litre Kırmızı Paslanmaz Çelik Otomatik Kapanma Özellikli Su Isıtıcı

Satıcı: Depogünleri | 35 yorum

5.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

7 5399.00
Ariete Moderna Kırmızı 1,7 Litre Kettle

Satıcı: bilerekal

5.577,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

8 5577.50
Ariete Moderna Su Isıtıcı Siyah 2854/02 - Modern Kettle 1,7 Lt, 2000 Watt, Paslanmaz Çelik Gövde, Su Sıcaklığını Gösteren Termometre, 360° Kablosuz Taban, Ergonomik Tasarım ve Tutma Sapı

Satıcı: Amazon.com.tr

5.750,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

9 5760
Ariete Moderna Kettle 1.7 Litre Beyaz

Satıcı: AhideNal

6.151,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

10 6151.20
Ariete Moderna Su Isıtıcı Beyaz 2854/01 - Modern Kettle 1,7 Litre, 2000 Watt, Paslanmaz Çelik Gövde, Su Sıcaklığını Gösteren Termometre, 360° Kablosuz Taban

Satıcı: Amazon.com.tr

6.173,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 dk önce

11 6183.2

Ariete Moderna 2854 Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Ariete Moderna 2854 Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Ariete Moderna 2854 Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Çıkarılabilir Filtre Geniş Döküm Açıklığı Gizli Rezistans Işıklı Uyarı Sistemi Termometre

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Ariete Moderna 2854 Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.