Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

Ariete Vintage 2877 Su Isıtıcı Fiyatları

Ariete 2877/05 Vintage 1.7 L Su Isıtıcı Kettle

Satıcı: bilerekal

3.884,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

1 3884.00
Ariete Vintage Dom Su Isıtıcı Mavi 2877/05 - Retro Kettle, 2000 Watt, 1,7 Litre, Kablosuz 360° Dönebilen Taban, Su Seviye Göstergesi, Çıkarılabilir Kireç Önleyici Filtre, Otomatik Kapanma

Satıcı: Bilerekal

4.458,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

2 4468.02
ARIETE Vintage 2877 Kettle Mavi

Satıcı: Ahidenal

4.758,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

3 4758.00
Ariete Vintage 1,7 Lt Çelik Gövdeli Kablosuz Su Isıtıcı – 360° Dönebilir Taban, Retro Tasarım ve Hızlı Isıtma Özelliği - Yeşil

Satıcı: Premium Sepet | 73 yorum

4.783,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

4 4783.08
Ariete Vintage 1,7 Lt Çelik Gövdeli Kablosuz Su Isıtıcı – 360° Dönebilir Taban, Retro Tasarım ve Hızlı Isıtma Özelliği - Yeşil

Satıcı: SandığımMağazaları | 73 yorum

4.830,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

5 4830.00
ARIETE Vintage 2877 Kettle Mavi

Satıcı: Buevin

4.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 saat önce

6 4899.00
Ariete 2877 Vintage Yeşil 2000 W 1.7 lt Çelik Kettle

Satıcı: Sono Casa

5.271,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 5271.20
Ariete 2877 Vintage Yeşil 2000 W 1.7 lt Çelik Kettle

Satıcı: Ariete Türkiye

5.271,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

8 5271.20
Ariete Vintage Dom Su Isıtıcı Yeşil 2877/04 5.391,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

9 5391.00
Ariete 2877 Vintage 1.7 L Kettle yesil

Satıcı: sonocasa

5.690,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

10 5690.50
Ariete 2877 Vintage 1.7 L Kettle yesil

Satıcı: ahidenal

5.740,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

11 5740.00
Ariete Vintage 2877 Işıklı Çelik 1.7 Lt Kettle

Satıcı: Kenwood Türkiye

5.810,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

12 5810.30
Ariete 2877 Vintage Yeşil 2000 W 1.7 lt Çelik Kettle

Satıcı: Kenwood Türkiye

5.810,31 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

56 dk önce

13 5810.31
Ariete Paslanmaz Çelik Vintage 2877 Kettle Mavi Resmi Distribütör Garantili Mavi F 2000 W Ve Altı 1 - 2 L

Satıcı: HFTEKNOLOJİ

7.313,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 7313.10

Ariete Vintage 2877 Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Ariete Vintage 2877 Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Ariete Vintage 2877 Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Çıkarılabilir Kapak Geniş Döküm Açıklığı

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Ariete Vintage 2877 Su Isıtıcı İle En Çok Karşılaştırılan Su Isıtıcıları

Ariete Vintage 2877 Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.