Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti

Asben AS-201 Seyahat Su Isıtıcı Fiyatları

ASBEN As-201 12 Volt Araç Su Isıtıcı Kettle

Satıcı: aguilas turkey

749,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 749.00
Kett Asben As-201 Le 1 Litre 24 Volt Kamyon Tır Otobüs Karavan Için

Satıcı: Blurry Date

789,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

2 789.00
Asben As-201 Plastik 24 Volt Araç Su Isıtıcı Kettle 1 Litre

Satıcı: KURT TİCARET

850,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

3 850.00
Asben As-201-12 V Oto Araç Kettle

Satıcı: bedir

880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

4 880.00
Asben As -201 24 Volt

Satıcı: bedir

880,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

37 dk önce

5 880.00
Asben As -201 24 Volt ASBEN

Satıcı: Gönder Gönder Gelsin

896,85 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

9 dk önce

6 896.85
Asben As-201 Su Isıtıcı Kettle 24V Araç Su Isıtıcı 130W 1 Litre Termostatlı

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

1.106,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

10 saat önce

7 1106.30
Asben As -201 24 Volt

Satıcı: ŞIK SOĞUTMA | 1 yorum

1.120,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

8 1120.00
Asben Su Isıtıcı Kettle 12V Araç Su ISITICI 130W 1 Litre Termostatlı AS-201

Satıcı: HAS ALFA ELEKTRONİK

1.187,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

9 1187.50
Özbience Asben AS-201 Le 1 Litre 24V Kamyon Tır Otobüs Karavan Yağ - Ahşap - Beyaz

Satıcı: Özbence

2.960,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

10 2960.00
Asben As -201 24 Volt ASBEN

Satıcı: Gönder Gönder Gelsin

3.000,95 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

35 dk önce

11 3000.95

Asben AS-201 Seyahat Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Asben AS-201 Seyahat Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Uzunluğu:
140 cm

Asben AS-201 Seyahat Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti Aşırı Isınma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• Diğer Özellikler Bakalit Çakmak Fişi Emniyet Kilitli Kapak Işıklı Açma Kapama Düğmesi Kalın Kesıt Kalaylı Kablo 24V Oto-Araç Kettle

TASARIM

• Renk Seçenekleri Beyaz
• Kapak Sayısı 1
• Kablo Uzunluğu 140 cm

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Asben AS-201 Seyahat Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.