Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Cam
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

Beko WKM 5422 I Su Isıtıcı Fiyatları

Beko Wkm 5422 I Cam Kettle

Satıcı: yavuzhome

1.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

1 1809
Beko WKM 5422 I 2200 W 1.7 lt Cam Kettle

Satıcı: DURGUNLAR TİCARET

1.797,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

2 1797.00
Beko Wkm 5422 I Cam Kettle

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

1.847,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

3 1847.12
Beko WKM 5422 I 2200 W 1.7 lt Cam Kettle

Satıcı: ANADOLU EV KONSEPT

1.910,09 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

4 1910.09
Beko WKM 5422 I 2200 W 1.7 Lt Cam Kettle antrasit

Satıcı: aldemiras

1.949,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

5 1949.00
BEKO WKM 5422 I Cam Kettle

Satıcı: MEGAMALL

1.959,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

38 dk önce

6 1959.02
Beko WKM 5422 I 2200 W 1.7 lt Cam Kettle

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI

1.994,05 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

7 1994.05
Beko WKM 5422 I 2200 W 1.7 Lt Cam Kettle antrasit

Satıcı: baharhomeavm

1.998,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

25 dk önce

8 1998.99
Beko WKM 5422 I Cam Led Aydınlatmalı Kettle

Satıcı: Piranlar Beko

2.070,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

9 2070.00
Beko WKM 5422 I Cam Led Aydınlatmalı Kettle

Satıcı: ERDOĞANLAR DTM

2.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

6 saat önce

10 2080.00
Beko Wkm 5422 I Cam Kettle 1,7 lt Kapasiteli Gizli Rezistanslı Şık Tasarım Su Isıtıcı

Satıcı: ANADOLU MAĞAZALARI | 8 yorum

2.099,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 2099.00
Beko Wkm 5422 I Cam Kettle 1,7 lt Kapasiteli Gizli Rezistanslı Şık Tasarım Su Isıtıcı

Satıcı: Tunalar Dayanıklı Tüketim | 8 yorum

2.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

12 2199.00
WKM 5422 I 2.399,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

13 2399.00

Beko WKM 5422 I Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Beko WKM 5422 I Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Cam
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Beko WKM 5422 I Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Emniyet Kilitli Kapak Gizli Rezistans Kaymaz Ayaklar Ürün İçi Led Aydınlatma

TASARIM

• Renk Seçenekleri Antrasit
• Kapak Sayısı 1
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var

Beko WKM 5422 I Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.