Cihaz Tipi:
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti

BergHOFF Gem Metallic 7950033 Su Isıtıcı Fiyatları

Berghoff Gem Metallıc 1.7 Litre Parlak Gold Su Isıtıcısı

Satıcı: PapatyaEv

2.699,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

1 2699.00
Berghoff Gem Metallıc 1.7 Litre Metalik Gold Su Isıtıcısı

Satıcı: BİG MAĞAZA

2.790,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 2790.00
BergHOFF Gem Metallic 1.7 L Su Isıtıcı – 2200 W, Paslanmaz Çelik | Koyu Gri

Satıcı: BİG MAĞAZA

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

26 dk önce

3 3009
BergHOFF Gem Metallic 1.7 Litre Su Isıtıcısı – 2200 W, Paslanmaz Çelik Gövde | Gold

Satıcı: BİG MAĞAZA

2.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 3009
BergHOFF GEM METALLIC 1.7 Litre Metalik Gold Su Isıtıcısı

Satıcı: Big Mağaza

3.080,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

5 3080.00
BergHOFF Gem Metallic 1.7 Litre Su Isıtıcısı – 2200 W, Paslanmaz Çelik Gövde | Silver

Satıcı: BİG MAĞAZA

3.299,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

29 dk önce

6 3309
BergHOFF GEM METALLIC 1.7 Litre Koyu Gri Su Isıtıcısı

Satıcı: BAKSERLTD

3.492,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

42 dk önce

7 3492.00
Berghoff GEM METALLIC 1.7 Litre Metalik Gold Su Isıtıcısı

Satıcı: BİG MAĞAZA

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 3999.00
Berghoff GEM METALLIC 1.7 Litre Koyu Gri Su Isıtıcısı

Satıcı: BİG MAĞAZA

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 3999.00
Berghoff Gem Metallıc 1.7 Litre Metalik Gold Su Isıtıcısı

Satıcı: BİG MAĞAZA

5.265,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

10 5265.80
Berghoff Gem Metallic 1.7 Litre Parlak Silver Su Isıtıcı

Satıcı: BİG MAĞAZA

5.265,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 5265.80

BergHOFF Gem Metallic 7950033 Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

BergHOFF Gem Metallic 7950033 Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

BergHOFF Gem Metallic 7950033 Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti Aşırı Isınma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Emniyet Kilitli Kapak Gizli Rezistans Kaymaz Ayaklar

TASARIM

• Renk Seçenekleri Bej Siyah
• Kapak Sayısı 1
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

DOKÜMAN

• Renk Kodları 7950033 7950034

BergHOFF Gem Metallic 7950033 Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.