Cihaz Tipi:
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti

BergHOFF Gem Retro 7950037 Su Isıtıcı Fiyatları

Berghoff 7950020 Gem Retro 1.7L 2200 WT Yuvarlak Su Isıtıcısı - Kırmızı

Satıcı: Premium Sepet

2.939,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

1 2939.02
Berghoff Gem Retro 1.7 Litre Kırmızı Su Isıtıcısı Hızlı Isıtma Özelliği ile Şık Tasarım

Satıcı: BİG MAĞAZA | 6 yorum

3.250,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

2 3250.00
Berghoff Gem Retro 1.7 Litre Kırmızı Su Isıtıcısı Hızlı Isıtma Özelliği ile Şık Tasarım

Satıcı: Kırcı Home | 6 yorum

3.280,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

3 3280.00
BergHOFF GEM RETRO 1.7 Litre Vanilya Krem Rengi Yeni Su Isıtıcısı

Satıcı: BİG MAĞAZA

3.300,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

5 dk önce

4 3310
Berghoff Gem Retro 1.7 Litre Vanilya Krem Rengi Yuvarlak Su Isıtıcısı

Satıcı: Big Mağaza

3.960,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

41 dk önce

5 3960.00
BergHOFF Gem Retro Filtre Kahve Makinesi – 900 W, 1, 5 L Cam Demlik | Mint Yeşil

Satıcı: BİG MAĞAZA

3.989,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

6 3999
BergHOFF Gem Retro Filtre Kahve Makinesi – 900 W, 1, 5 L Cam Demlik | Vanilya Krem

Satıcı: BİG MAĞAZA

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

7 dk önce

7 4009
Berghoff GEM RETRO 15 bardak Mint Yeşil Filtre Kahve Makinesi -

Satıcı: BİG MAĞAZA

3.999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 3999.00
Berghoff GEM RETRO 1.7 Litre Vanilya Krem Rengi Yeni Su Isıtıcısı

Satıcı: BİG MAĞAZA

4.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

9 4000.00
Berghoff Gem Retro 1.7 Litre Vanilya Krem Rengi Yuvarlak Su Isıtıcısı

Satıcı: BİG MAĞAZA

5.265,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

10 5265.80
Berghoff Gem Retro 1.7 Litre Vanilya Krem Rengi Su Isıtıcısı

Satıcı: BİG MAĞAZA

5.265,80 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 5265.80
BergHOFF GEM RETRO 1.7 Litre Vanilya Krem Rengi Yeni Su Isıtıcısı

Satıcı: BİG MAĞAZA

5.593,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 5593.00
BergHOFF GEM RETRO 15 bardak Kırmızı Filtre Kahve Makinesi - 7950402

Satıcı: PAPATYAEV

6.000,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

43 dk önce

13 6000.00
Berghoff Gem Retro Filtre Kahve Makinesi – 900 W, 1, 5 L Cam Demlik Vanilya Krem

Satıcı: Toy Fox

9.109,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

14 dk önce

14 9109.99

BergHOFF Gem Retro 7950037 Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

BergHOFF Gem Retro 7950037 Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

BergHOFF Gem Retro 7950037 Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti Aşırı Isınma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Emniyet Kilitli Kapak Gizli Rezistans Retro Tasarım

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

DOKÜMAN

• Renk Kodları 7950036 7950037

BergHOFF Gem Retro 7950037 Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.