Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

Bugatti Vera Easy Su Isıtıcı Fiyatları

Bugattı Vera Sıcaklık Ayarlı Kettle Kırmızı 14-Verac3

Satıcı: uzunoğlu | 1 yorum

7.130,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

1 7130.00
BUGATTI Vera Elektronik Sıcaklık Ayarlı Parlak Kırmızı Su Isıtıcısı

Satıcı: Amazon.com.tr

7.007,02 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

2 7017.02
Bugatti 14-SVERAC3 elektrikli su kaynatıcı Vera Easy, kırmızı

Satıcı: Amazon.com.tr

7.092,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 7102.4
Bugattı Vera Easy Kettle Siyah

Satıcı: LuckyArt

9.699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

4 9699.90
Bugatti Vera Easy Kırmızı Rengi Elektrikli Su Isıtıcısı

Satıcı: LuckyArt

9.699,90 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

5 9699.90
Bugatti Vera Easy Parlak Kırmızı Elektrikli Su Isıtıcısı 10.430,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 10430.00
Bugatti Vera Easy Krem Rengi Elektrikli Su Isıtıcısı

Satıcı: MAGİC HOME

13.186,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

7 13186.50
Bugatti Vera Easy Krem Rengi Elektrikli Su Isıtıcısı

Satıcı: ASİTAN

13.913,62 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

30 dk önce

8 13913.62
BUGATTI VERA EASY KETTLE SİYAH

Satıcı: Lucky Art

14.006,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

9 14006.00
BUGATTI VERA EASY KETTLE KIRMIZI

Satıcı: Lucky Art

14.006,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

10 14006.00
Vera Easy Parlak Kırmızı Elektrikli Su Isıtıcısı 14.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 14910
Vera Easy Mat Siyah Elektrikli Su Isıtıcısı 14.900,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 14910
BUGATTI Vera, sıcaklık kontrolü ve zamanlayıcı, Kapasite 1.75 litre, 2400 W, Paslanmaz Çelik ile elektronik su ısıtıcısı (Yeşil Elma)

Satıcı: Amazon.com.tr

15.045,19 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

28 dk önce

13 15055.19
Bugatti Vera Elektronik Sıcaklık Ayarlı Parlak Kırmızı Su Isıtıcısı

Satıcı: MAGİC HOME

17.611,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

51 dk önce

14 17611.50

Bugatti Vera Easy Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Bugatti Vera Easy Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Güvenlik Özellikleri:
Su Kaynama Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Bugatti Vera Easy Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Su Kaynama Emniyeti Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Çıkarılabilir Filtre Gizli Rezistans

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Bugatti Vera Easy Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.