Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Cam
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

Conti CK-252 Excellent Su Isıtıcı Fiyatları

Conti Ck-252 Excellent 1500 W Cam Kettle

Satıcı: Airyshop

671,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

1 671.70
Conti CK-252 Excellent Kettle

Satıcı: Airyshop

720,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

2 720.72
Contı 050101750 CK-252 Excellent Kettle Gold seffaf

Satıcı: AiryshopAS

746,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

36 dk önce

3 746.10
CONTI (050101750) CK-252 EXCELLENT KETTLE GOLD

Satıcı: Airyshop

823,53 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

4 823.53
Conti CK-252 Excellent Kettle - Renkli

Satıcı: Airyshop | 2 yorum

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

5 999.00
CONTI (050101750) CK-252 EXCELLENT KETTLE GOLD

Satıcı: Kipaş Avm

999,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

52 dk önce

6 999.00
Conti CK-252 Excellent Gold Cam Kettle 1.8 Litre | Işıklı Elektrikli Su Isıtıcı, Hızlı Kaynatma Teknolojisi

Satıcı: A Klas

1.200,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 1200.00
Conti Ck-252 Excellent Kettle

Satıcı: Digicomshop

1.393,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 1393.00
CONTİ CK-252 Excellent Kettle

Satıcı: Digicomshoop

1.574,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

9 1574.00
Conti CK-252 Excellent Kettle

Satıcı: Digicomshop

1.574,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

10 1574.00
Conti CK-252 Excellent Kettle

Satıcı: elektrotoptan

1.759,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

34 dk önce

11 1759.99
Conti CK-252 Excellent Kettle (Şeffaf)

Satıcı: Elektrotoptan

1.819,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

12 dk önce

12 1819.99
CONTİ CK-252 Excellent Kettle

Satıcı: Elektro Toptan

1.999,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

13 1999.99

Conti CK-252 Excellent Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Conti CK-252 Excellent Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Cam
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

Conti CK-252 Excellent Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Emniyet Kilitli Kapak Gizli Rezistans Mavi Aydınlatma Ürün İçi Led Aydınlatma

TASARIM

• Renk Seçenekleri Şeffaf
• Kapak Sayısı 1
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Conti CK-252 Excellent Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.