Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

Conti Multiplust 2 CK-215 Su Isıtıcı Fiyatları

CONTİ Conti Ck-215 Multiplast 2 Su Isıtıcı Kettle Lila

Satıcı: Digicomshoop

570,99 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 570.99
Conti CK-215 Multiplast 2Lt Su Isıtıcı Kettle Füme

Satıcı: 1d3k

615,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

2 615.12
Conti CK-215 Multiplast 2Lt Su Isıtıcı Kettle Lila

Satıcı: 1d3k

615,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

50 dk önce

3 615.12
Conti CK-215 Multiplast 2Lt Su Isıtıcı Kettle Lila

Satıcı: DE-KA

627,20 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

4 627.20
Conti Conti Ck-215 Multiplast 2 Su Isıtıcı Kettle Füme

Satıcı: 1d3k

667,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

5 667.50
Conti Conti Ck-215 Multiplast 2 Su Isıtıcı Kettle Lila

Satıcı: 1d3k

667,50 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 667.50
Conti CK-215 Multiplast 2Lt Su Isıtıcı Kettle Lila

Satıcı: SENA DOĞAN DTM

671,30 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

48 dk önce

7 671.30
CONTİ Conti Ck-215 Multiplast 2 Su Isıtıcı Kettle Füme

Satıcı: DE-KA

690,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

8 690.00
Conti CK215 Multiplast Elektrikli Kettle 0,3 lt Beyaz Plastik Gizli Rezistans Özellikli

Satıcı: AhdeVefa

725,88 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

9 725.88
Conti CK215 Multiplast Elektrikli Kettle 0,3 lt Beyaz Plastik Gizli Rezistans Özellikli

Satıcı: SENA DOĞAN DTM

736,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

33 dk önce

10 736.00
CONTİ Conti Ck-215 Multiplast 2 Su Isıtıcı Kettle Füme (ATLANTİK-SOHO ANTRASİT)

Satıcı: 1D3K

761,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

11 761.60
CONTİ Conti Ck-215 Multiplast 2 Su Isıtıcı Kettle Lila (ATLANTİK-SOHO ANTRASİT)

Satıcı: 1D3K

761,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 761.60
CONTİ 2 Yıl Conti Ck-215 Multiplast 2 Su Isıtıcı Kettle Lila Mor 220-240 V 2000 W ve altı D

Satıcı: Jenisa Home

795,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

11 dk önce

13 805

Conti Multiplust 2 CK-215 Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

Conti Multiplust 2 CK-215 Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Güvenlik Özellikleri:
Su Kaynama Emniyeti

Conti Multiplust 2 CK-215 Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Su Kaynama Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Çıkarılabilir Filtre Emniyet Kilitli Kapak Gizli Rezistans

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

Conti Multiplust 2 CK-215 Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.