Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Cam
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

CVS DN 2341 Shifa Su Isıtıcı Su Isıtıcı Fiyatları

Cvs Dn2341 Shifa Bitki Çayı Su Isıtıcı

Satıcı: Aslanlar

920,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

1 920.70
CVS DN 2341 Shifa Su Isıtıcı

Satıcı: Evcimo Home

968,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

2 968.00
Cvs Dn2341 Shifa Su Isıtıcı

Satıcı: Evcimo Home

975,70 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

4 saat önce

3 975.70
Cvs Dn 2341 Shifa Bitki Çayı Elektrikli Cam Kettle

Satıcı: Aslan

1.001,44 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

44 dk önce

4 1001.44
CVS DN 2341 Shifa Su Isıtıcı Kettle inox

Satıcı: Brego

1.038,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

5 1038.00
CVS DN 2341 Shifa Su Isıtıcı Kettle inox

Satıcı: veramania

1.100,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

6 1100.00
Cvs DN2341 Shifa Su Isıtıcı 1.090,87 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 sn önce

7 1100.87
CVS SHİFA BİTKİ ÇAYI CAM SU ISITICISI

Satıcı: ASLANLAR EV GERECLERI SPOR VE TEKSTIL UR

1.199,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

8 1199.00
CVS DN 2346 Shifa Elektrikli Kırmızı Su Isıtıcısı

Satıcı: D108

1.217,66 TL + Kargo

Siteye Git ❯

48 sn önce

9 1227.66
CVS DN 2346 Shifa Elektrikli Kırmızı Su Isıtıcısı

Satıcı: D108

1.304,64 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

10 1304.64
CVS DN 2346 Shifa Elektrikli Kırmızı Su Isıtıcısı

Satıcı: D108

1.349,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

11 1349.00
CVS DN 2341 Shifa Su Isıtıcı

Satıcı: ergençler züccaciye

1.490,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

45 dk önce

12 1490.00

CVS DN 2341 Shifa Su Isıtıcı Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

CVS DN 2341 Shifa Su Isıtıcı Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Cam
Var
Güvenlik Özellikleri:
Susuz Çalışma Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

CVS DN 2341 Shifa Su Isıtıcı Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Susuz Çalışma Emniyeti Aşırı Isınma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Gizli Rezistans Led Güç Işıgı Menteşeli Kapak Paslanmaz Çelik Taban Tek tuşla Çalışabilme

TASARIM

• Renk Seçenekleri Inox
• Kapak Sayısı 1
• Kablo Yuvası Var

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

CVS DN 2341 Shifa Su Isıtıcı Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.