Cihaz Tipi:
Güç (Isıtıcı):
Isıtıcı Kapasitesi:
Gövde Malzemesi:
Kablosuz Kullanım:
Var
Otomatik Kapanma:
Var
Su Seviye Göstergesi:
Var
Kaynama Göstergesi:
Var

DeLonghi Icona Vintage KBOV2001.GR Su Isıtıcı Fiyatları

De'Longhi Icona Vintage Su Isıtıcısı KBOV 2001.AZ

Satıcı: KRAFT DTM

4.979,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

21 dk önce

1 4989
De'Longhi KBOV 2001.AZ Icona Vintage 2000 W 1.7 lt Çelik Kettle

Satıcı: depogunleri

4.997,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

2 5007
DeLonghi Icona Vintage Su Isıtıcısı KBOV 2001.AZ

Satıcı: Ahidenal | 38 yorum

5.243,08 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

3 5243.08
DeLonghi Icona Vintage Su Isıtıcısı KBOV 2001.AZ

Satıcı: Depogünleri | 38 yorum

5.294,60 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

27 dk önce

4 5294.60
Delonghi Kbov2001.az Icona Vintage Serisi 1.7 L Gizli Rezistanslı Su Isıtıcı

Satıcı: Depogünleri

5.321,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

5 5321.10
DELONGHİ Delonghi Icona Vıntage Su Isıtıcısı Kbov 2001.gr

Satıcı: Depogünleri

5.657,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

6 5657.00
Delonghi Kbov.2001.Az Icona Vintage Serisi 1.7 L Gizli Rezistanslı Su Isıtıcı

Satıcı: AhideNal

5.719,12 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

7 5719.12
Delonghi KBOV2001.AZ Icona Vintage Serisi 1.7 l Gizli Rezistanslı Su Isıtıcı 5.799,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

3 saat önce

8 5799.00
Delonghi KBOV 2001.AZ Icona Vintage Mavi 2000 W 1.7 lt Çelik Kettle

Satıcı: TAŞARAVM

5.819,03 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

9 5819.03
De'Longhi Icona Vintage Su Isıtıcısı KBOV 2001.BG

Satıcı: depogunleri

5.827,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

22 dk önce

10 5837.06
Delonghi KBOV 2001.GR Icona Vintage Yeşil 2000 W 1.7 lt Çelik Kettle

Satıcı: depogunleri

5.827,06 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

31 dk önce

11 5827.06
Delonghi Kbov2001.bg Icona Vintage Serisi 1.7 L Gizli Rezistanslı Su Isıtıcı

Satıcı: Depogünleri

5.847,10 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

1 saat önce

12 5847.10
Delonghi Icona Vintage Su Isıtıcısı Kbov 2001.BG bej

Satıcı: depogunleri

5.899,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

13 5899.00
Delonghi Icona Vintage Su Isıtıcısı KBOV 2001.GR yesil

Satıcı: depogunleri | 19 yorum

5.955,41 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

14 5955.41
DELONGHİ Icona Vintage, Vintage Su Isıtıcısı Kettle

Satıcı: Delonghi Türkiye

5.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

2 saat önce

15 5990.00
Delonghi Icona Vintage, Kbov2001.az Vintage Su Isıtıcısı Kettle 5.990,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

16 dk önce

16 5990.00
Delonghi Kbov.2001.Az Icona Vintage Serisi 1.7 L Gizli Rezistanslı Su Isıtıcı

Satıcı: Bulpa A. Ş

6.264,72 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

32 dk önce

17 6264.72
KBOV2001.BG Icona Vintage Serisi Gizli Rezistanslı Kettle 1.7 Lt 6.822,40 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

18 6832.4
İcona Vintage Su Isıtıcısı KBOV 2001.AZ 6.863,00 TL Ücretsiz Kargo

Siteye Git ❯

46 dk önce

19 6873

DeLonghi Icona Vintage KBOV2001.GR Su Isıtıcı Fiyat Geçmişi

DeLonghi Icona Vintage KBOV2001.GR Su Isıtıcı Temel Özellikleri

Var
Güvenlik Özellikleri:
Su Kaynama Emniyeti
Kablo Yuvası:
Var

DeLonghi Icona Vintage KBOV2001.GR Su Isıtıcı Özellikleri

ISITICI/DEMLİK BİLGİLERİ

FİLTRELEME/GÜVENLİK

• Su/Kireç Filtresi Var
• Filtre Tipi (Su) Paslanmaz Çelik
• Güvenlik Özellikleri Su Kaynama Emniyeti Susuz Çalışma Emniyeti

TEKNİK ÖZELLİKLER

• Otomatik Kapanma Var
• 360° Dönebilme Var
• Kablosuz Kullanım Var
• Diğer Özellikler Açma/Kapama Düğmesi Çıkarılabilir Kapak Gizli Rezistans Paslanmaz Çelik Taban Retro Tasarım

TASARIM

GÖSTERGE/İKAZ

• Kaynama Göstergesi Var
• Su Seviye Göstergesi Var
• Konuşma Özelliği Yok

DeLonghi Icona Vintage KBOV2001.GR Su Isıtıcı Yorumları (0 yorum)
Yorumları Sırala
• Faydalı
• Yeni
• Eski

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için Çerez Politikası. Kapat
* Sitemizde yer alan bilgiler üzerine büyük bir hassasiyet göstersek de tüm bilgilerin %100 doğru olduğu garanti edilememektedir.
* Ürün fiyatları ve satılan ürüne ait özellikler satıcıdan doğrulanmalıdır. Fiyat listelerinde tüm satıcılar yer almayabilir.
* Epey.com; içeriğinde bulunan eksik veya hatalardan, buna bağlı yapılan tüm işlemler ve zararları ile 3. kişilere ait zararlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
* Epey.com isim ve logosu kullanarak kampanyalı ürün satışı yaptığını iddia eden web siteleri ve reklam yayınlarının Epey.com ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır.
Copyright © 2014-2026 Tüm Hakları Saklıdır.